18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrakty terminowe Dow: Zmienność na giełdzie trwa wraz z narastającym kryzysem rosyjsko-ukraińskim

Kontrakty terminowe Dow: Zmienność na giełdzie trwa wraz z narastającym kryzysem rosyjsko-ukraińskim

Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones wzrosły po niestabilnym ruchu na giełdzie w poniedziałek, gdy Stany Zjednoczone przeniosły swoją ambasadę na Ukrainie w związku z trwającym kryzysem rosyjsko-ukraińskim. Arista Networks (Sieć) I zasoby kontynentalne (CLR) był jednym z najważniejszych czynników generujących zyski po zamknięciu, podczas gdy Myśliwy (tutaj) zgłosi się we wtorek.
xWśród rajdu niestabilnego i słabnącego rynku akcji, BHP . grupa (koń), klasztor (DE), Sieci Palo Alto (bano) I Stifel Financial (szósty) jest jedną z największych akcji do kupienia i oglądania w poniedziałek. Wszystkie cztery akcje znajdują się w nowych obszarach skupu lub w ich pobliżu.

W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average zamknął się o 0,5% niżej, podczas gdy S&P 500 stracił 0,4%. Zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite jest nieco w dół.

pomiędzy Liderzy Dow Jonesi Jabłko (AAPL) wzrosło o 0,1% w poniedziałek, podczas gdy Microsoft (MSFT) wpadło Giełda dzisiaj. American Express (AXP), akcje Dow Jones, które warto obserwować, znajdują się w przedziale kupna po wybiciu z zeszłego tygodnia.

lider samochodów elektrycznych Tesla (TSLA) wzrósł o 1,8%, odcinając dwudniową passę.

Microsoft, Stifel i Tesla Tabela liderów IBD Sklepy. BHP pojawił się w tym tygodniu Zapasy w pobliżu kolumny Strefa kupna. klasztor jest Akcje IBD SwingTrader. To było Palo Alto Networks Akcje IBD w czwartek.

Kontrakty terminowe Dow dzisiaj: kryzys ukraińsko-rosyjski

Po zamknięciu giełdy w poniedziałek kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej, a kontrakty na S&P 500 o 0,2%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,3% w stosunku do wartości godziwej.

Przegląd dzisiejszej giełdy w USA

indeks Kod Cena Wygrana Przegrana % zmiany
Dow Jones (0DJIA) 34565,78 -172,28 -0,50
Standard & Poor’s 500 (0S i P5) 4401,55 -17.09 -0,39
Nasdaq (0NDQC ) 13790,92 -0,23 +0.00
Kontakt 2000 (IWM) 200,70 -0,68 -0,34
wada 50 (pięćdziesiąt) 37.15 -0,40 -1,07
Ostatnia aktualizacja: 16:30 ET 14.02.2022

pomiędzy wymiana pieniędzy w obieguNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(Poniedziałek wzrósł o 0,1%, SPDR S&P 500 ETF)szpieg) spadła o 0,35%.

READ  Samoloty o włos unikają czołowego zderzenia na pasie startowym w Kolorado po tym, jak pilot wykonał ruch w ostatniej sekundzie

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych na krótko wzrosła powyżej 2% w poniedziałek, po czym ustaliła się na poziomie 1,99%. Tymczasem ceny ropy naftowej w USA wzrosły o około 2%, a handel ropą West Texas Intermediate przekroczył 95 USD za baryłkę.

Poniedziałek , Stany Zjednoczone zamknęły swoją ambasadę W stolicy Ukrainy Kijowie przeprowadzka do Lwowa przy granicy z Polską. „Jesteśmy w trakcie tymczasowego przenoszenia naszej ambasady na Ukrainie z naszej ambasady w Kijowie do Lwowa ze względu na znaczne przyspieszenie rozbudowy sił rosyjskich” – powiedział w oświadczeniu minister spraw zagranicznych Anthony Blinken.

zmagania na giełdzie

Giełda odnotowała w poniedziałek najbardziej rozczarowujący ruch, a indeksy Dow Jones Industrial Average i S&P 500 zakończyły się zdecydowanie niżej. W obliczu niedawnej zmienności teraz jest ważny czas na przeczytanie IBD Wielkie zdjęcie kolumna.

piątek duży obraz Skomentował: „The liczba dni dystrybucji Od końca stycznia wciąż oswojony. Ale co najważniejsze, handlowcy, którzy uzyskali ekspozycję na rynek po Kolejny dzień 31 stycznia Są teraz pod wodą. Możesz to nazwać łamaniem oczekiwań”.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami i Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników i SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Cztery akcje Dow Jones, które warto teraz obejrzeć


Dywidendy giełdowe: Arista, Continental,

Arista Networks i Continental Resources zapewniły wgląd w dwie bardzo różne branże po poniedziałkowym zamknięciu.

Arista Lider oprogramowania w chmurze Ogłoszono dobre wyniki sprzedaży i zysków w czwartym kwartale, co spowodowało 8% wzrost handlu rozszerzonego. Akcje ANET znalazły w zeszłym tygodniu silny opór na linii 50-dniowej, ale mogą być gotowe do odzyskania tego poziomu we wtorek, jeśli utrzymają się zyski na dłuższych sesjach.

READ  Nokia odnawia swoją umowę licencyjną dotyczącą patentów z Apple, która obejmuje 5G i inne technologie

Akcje Continental, wiodącego producenta ropy łupkowej, spadły o około 1% pod koniec poniedziałku po tym, jak firma podała lepsze niż oczekiwano wyniki za czwarty kwartał. Akcje CLR zamknięte w poniedziałek przedłużony po wejściu 53,76 kubków.

Producent chemikaliów Huntsman skończył z przedziału zakupów, przekraczając w poniedziałek stały punkt wejścia 34,57. Oczekuje się, że firma zarobi 90 centów na akcję przy sprzedaży 2,16 miliarda dolarów.

Dow Jones Kup i oglądaj: American Express

American Express wybuchł w przeszłości IBD Market Smith Analiza wykresu została wykreślona jako punkt kupna na podstawie filiżanki na poziomie 189,13 i mieści się w zakresie 5% kupna, który dochodzi do 198,59. W poniedziałek akcje AXP były o 0,3% wyższe.

byczy, akcja Linia siły względnej Osiągnął nowe maksima, wskazując na znaczne lepsze wyniki na giełdzie.


3 najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i obserwowania w obecnym rajdzie giełdowym


Akcje do kupienia i obejrzenia: BHP, Deere, Palo Alto, Stifel

Górniczy gigant BHP Group spadł poniżej a kubek z uchwytem o 69,66 po poniedziałkowym spadku o prawie 1%, według IBD Market Smith Analiza wykresów. ten Linia siły względnej Nadal się wspina, ale pozostaje daleko od swoich dawnych wzlotów, więc jest to techniczny wskaźnik do obejrzenia.

Akcje IBD SwingTrader Deere jest tuż poniżej punktu kupna 388,20 pucharu z uchwytem po przełamaniu z zeszłego tygodnia. Powierzchnia kupna wzrosła o 5% do 407,61. Akcje spadły w poniedziałek o 1,4%.

Dzisiejsze zapasy od IBD, Palo Alto Networks, przesuwa się po prawej stronie konsolidacji, osiągając 572,77 punktów kupna. Akcje odbiły się od piątkowych ostrych strat, w poniedziałek wzrosły o 2,1% i kończą poniżej 50-dniowej linii. Szef ds. cyberbezpieczeństwa ogłosi swoje zarobki 22 lutego, więc każdy wczesny ruch hakerski będzie wiązał się z większym ryzykiem.

Tabela liderów IBD Akcje Stifel Financial spadły poniżej punktu kupna na 78,70 w konsolidacji po poniedziałkowym spadku o 1,6%. Jego linia RS osiągnęła nowy szczyt w zeszłym tygodniu.

READ  Boeing płaci Alaska Air ponad 160 milionów dolarów po eksplozji

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli W poniedziałek wzrósł o 1,8%, odrabiając część piątkowego spadku o 4,9%. W poniedziałek Chińskie Stowarzyszenie Samochodów Osobowych poinformowało, że Tesla sprzedała w styczniu 59 845 samochodów wyprodukowanych w Chinach, w porównaniu z 70 847 w grudniu.

Akcje ponownie zbliżają się do długoterminowej 200-dniowej linii po znalezieniu tam wsparcia wcześniej pod koniec stycznia. Akcje Tesli pozostają znacznie poniżej 50-dniowej średniej kroczącej. Nie widać odpowiedniego wpisu, ponieważ akcje nadal się konsolidują.

Akcje notowano 4 listopada aż do poziomu 1.243,49, ale w poniedziałek zakończyły się o około 30% niżej od swojego rekordowego poziomu.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

pomiędzy Akcje Dow JonesAkcje Apple odwróciły swoje wczesne straty i wzrosły o 0,1% w poniedziałek, ale pozostały poniżej głównej 50-dniowej linii średniej kroczącej. Nowa konsolidacja pokazuje punkt kupna na 183,04, ale decydujący ruch powyżej zeszłotygodniowego maksimum na 176,65 może być wczesnym wejściem dla agresywnych inwestorów.

Lider oprogramowania Microsoft upadł w poniedziałek, a czołowy Dow Jones szukał wsparcia wokół długoterminowej linii 200-dniowej.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijających się akcjach i średniej przemysłowej Dow Jones.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: Dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów