9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontakty Google na Androida dodają kartę „Najważniejsze”.

poza tym nowa ikonaW Kontaktach Google w ciągu ostatniego roku wprowadzono pewne zmiany, z których ostatnią jest nowa karta Peeps.

Komunikaty „Podświetlone” pojawiają się między „Kontakty” a „Napraw i zarządzaj” na dolnym pasku artykułu. Poniżej pola wyszukiwania znajduje się siatka „Ulubione”, która mieści cztery ikony w rzędzie. Jest o wiele bardziej gęsta niż zakładka Ulubione w aplikacji na telefon i możesz szybko „dodawać” nowe z prawego górnego rogu.

Siatka współistnieje z menu Ulubione u góry głównej karty. W związku z tym istnieją teraz dwa sposoby przeglądania.

Po nim następuje Ostatnie, menu z dwiema kartami, zaczynające się od Ostatnio oglądane. Każdemu kontaktowi towarzyszy historia przeglądania, a pełna lista umożliwia wyczyszczenie tej historii. „Ostatnio dodane” uzupełnia listę i jest najbardziej użyteczną częścią tego nowego interfejsu użytkownika.

Z tą zmianą Niedawno wprowadzonyKontakty Google to teraz aplikacja z trzema kartami, która zawiera również szufladę nawigacji w widoku menu głównego. Aplikacja jest trochę zajęta.

Naprawa i zarządzanieWyróżnienie różnych narzędzi oferowanych przez aplikację było miłym dodatkiem, ale nie jest jasne, czy wymagałoby to podejścia z pełną kartą. Jeśli już, nowa siatka kontaktów powinna zostać dodana na górze głównego menu i zastąpić menu Ulubione, póki może Sekcja „Ostatnie” przechodzi do istniejącej karty „Zarządzaj”.

Jednak teoretycznie nowa karta Peeps może być głównym sposobem, w jaki ludzie korzystają z Kontaktów Google. Zamiast przewijać, mogą po prostu wyszukiwać, podczas gdy siatka jest znacznie bardziej przejrzysta i przyjazna niż lista.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

READ  „Zenless Zone Zero” to nowa gra RPG od studia stojącego za „Genshin Impact”