16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bardos Gorik komentuje Polskę i Słowenię.  „Pan na filarze”

Bardos Gorik komentuje Polskę i Słowenię. „Pan na filarze”

Po niesamowicie emocjonującym meczu Polacy pojawili się w półfinale Mistrzostw Europy. Vital Heinen przegrał 1:3 (25:17, 30:32, 16:25, 35:37) ze Słowenią.Opuszczenie turnieju po raz czwarty z rzędu ze Słoweńcami. Drugi set mógł być bardziej bolesny, bo Polacy mieli sześć setów bierek, ale to nie wystarczyło do wygrania seta i wtedy mecz reprezentacji Polski upadł.

Obejrzyj wideo
Mocna gra Sport.pl – #StrojeZaAsy. Relacja z Katowic

Takiego horroru nigdy wcześniej nie było! Polska przegrała ze Słowenią w półfinale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej

Cork: Dużo można powiedzieć o dzisiejszym urzędzie

O losach czwartej grupy trzeba było decydować dwukrotnie i zawsze było to trwałe wyzwanie. Potwierdził to w wywiadzie dla DVB Sports Korek Bardosha. Pod koniec tego spotkania były emocje. Nie chcę mówić o arbitrze, bo w dzisiejszym poście można dużo powiedzieć o człowieku i ciekawostkach o jego współpracy. Nie daj Boże wszelkiej krytyki – zgodził się polski napastnik.

Polska po raz czwarty z rzędu wycofała się z mistrzostw Europy po meczu ze Słowenią, ale Gரric nie wierzył, że los zawiśnie w Polsce. Jeśli drużyna nadal wygrywa, oznacza to, że będzie miała najlepszych graczy na każdym poziomie. Dziś pokonali nas nie tylko dzięki pracy zespołowej, ale także umiejętnościom osobistym. – Zagrali znakomicie, Clemens Sebulz, Tyne Urnad wrócili na turniej w świetnym stylu, gratulacje dla nich – powiedział Curake.

To, co Polacy zrobili w półfinale mistrzostw Europy, jest nie do opisania. Jak to możliwe?

Najważniejszym celem Polaków było dotarcie do finału, ponieważ chcieli odrobić część porażki w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio. – Chcieliśmy coś dla nas, polskich fanów, zaoferować. Próbujemy teraz wstać, jutro kolejna wizyta, na pewno niełatwa, może bardzo trudna psychicznie – podsumował Cork.

READ  Senatorowie USA wzywają polskiego prezydenta do zablokowania ustawy o reformie własności

W finale mistrzostw Europy Słoweńcy zmierzą się z drugim zwycięzcą półfinału między Serbią a Włochami, który rozpocznie się o godzinie 21:00. Na żywo w aplikacji mobilnej Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Silny sport Sport.pl – #StrojeZaAsy na Mistrzostwach Europy w Siatkówce

Redakcja Sport.pl Fund Match Kits dla młodych zawodników do każdej usługi świadczonej przez polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy. Do tej pory Polacy zdobyli w swojej grze 58 punktów, co oznacza, że ​​ufundowano 174 stroje!

Poniższe bilety zostaną wykorzystane w reklamach internetowych i zewnętrznych dla budynku Cecilia w Warszawie oraz głównego dworca kolejowego w Katowicach – nieoficjalnej polskiej siatkówki stolicy, gdzie odbędzie się finałowy etap całego wydarzenia. Szczegóły oferty tutajZasady konkursu, Tutaj narysujemy modę.