3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Komitet organizacyjny IRONMAN w Polsce ukryty jest w cyklu triathlonu halowego

Komitet organizacyjny IRONMAN w Polsce ukryty jest w cyklu triathlonu halowego

Odbywające się w trzech miastach Polski – Gdyni, Warszawie i Piasecznie – halowe cykle triathlonowe są dla nowicjuszy okazją do spróbowania swoich sił w triathlonie.

Organizowane przez Sport Evolution, firmę stojącą za IRONMAN w Polsce, w okresie od stycznia do marca 2024 r. odbędą się trzy imprezy halowe:

  • Gdynia – 21 stycznia 2024
  • Warszawa – 18 lutego 2024 r
  • Piaseczno – 10 marca 2024 r

W publikacji Sport Evolution zauważono… „W basenie pływa się 600 m pod okiem ratowników. Potem krótki bieg do hali sportowej, cały czas pod dachem. Do pokonania jest 15 km jazdy na rowerze stacjonarnym i krótki, 3 km biegu na bieżni.

„W końcu ostatnie metry i dobiegniesz do mety, gdzie otrzymasz pamiątkowy medal, coś do picia, a przede wszystkim satysfakcję z dobrze spędzonego, aktywnego czasu”.

Według komitetu organizacyjnego…”Triathlon halowy to świetna propozycja nie tylko dla zaawansowanych triathlonistów, którzy zimą chcą sprawdzić swoją sprawność, ale przede wszystkim dla tych, którzy nie mają ochoty podejmować takiego wyzwania łącząc pływanie, jazdę na rowerze i bieganie.

Piotr Jakóbik ze Sport Evolution mówi: „Dla wielu osób start w prawdziwym triatlonie na otwartej wodzie – jeziorze, rzece czy morzu – jest przeszkodą. Cykl triathlonów halowych eliminuje ten problem, bo wszystko odbywa się w jednym miejscu, pod jednym dach i jesteśmy w 25-metrowych basenach.pływamy

„Ja sam jestem tego dobrym przykładem – ostatnią edycję halowego triathlonu Piaseczno ukończyłem bez większych problemów, mimo że nie posiadałem wystarczających umiejętności wodnych, aby stanąć na starcie zawodów serii IRONMAN.

„Ze względu na pojemność basenu liczba miejsc na każdą z trzech edycji turnieju jest ograniczona. Rejestracja internetowa właśnie się rozpoczęła, a ci, którzy zarejestrują się wcześniej, skorzystają z bardzo niskiej opłaty startowej.

READ  Przewodnik antykorupcyjny 2022 – Polska | Światowa Komisja Prawa

www.indoortriathlon.com.pl
www.sportevolution.pl