29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolumna Jeremy’ego Clarksona Meghan Markle usunięta przez The Sun – The Hollywood Reporter

The Sun przeprosił Bieg kolumnowy O osobowości brytyjskiej telewizji, Jeremym Clarksonie Meghan Markle który został potępiony za „głęboko mizoginistyczny”.

Brytyjski tabloid opublikował artykuł Clarksona 16 grudnia, dzień po premierze drugiej połowy odcinków Markle i Książę Harry’s Oglądaj szeroko Serial dokumentalny na Netflix Harry’ego i Megankto widzi parę Ujawnianie nowych informacji zza kulis o ich traktowaniu przez brytyjską prasę i rodzinę królewską, co ostatecznie doprowadziło do zerwania z życiem królewskim.

Poprzednia maksymalna prędkość W swoim felietonie gospodarz napisał, że książę Harry „kontrolował” Markle i „marzył o dniu, w którym będzie zmuszona paradować nago ulicami każdego miasta w Wielkiej Brytanii, podczas gdy tłumy będą skandować „Wstyd!” ” Rzucaj w nią grudkami ekskrementów.

W piątek gazeta przeprosiła za publikację felietonu i usunęła artykuł ze swojej strony internetowej i archiwum, powołując się na A Poczta na swojej stronie internetowej, że kolumna „wywołała silną reakcję i doprowadziła do dużej liczby skarg do IPSO, niezależnego regulatora prasowego”.

Reporter z Hollywood wspomniany Doprowadziło to do 6000 skarg trzy dni po opublikowaniu.

Opinie felietonistów są ich własnymi, ale jako wydawca rozumiemy, że wolność słowa wiąże się z odpowiedzialnością. My w The Sun żałujemy, że opublikowaliśmy ten artykuł i głęboko tego żałujemy” – czytamy częściowo w oświadczeniu.

kolumna — która celuje w Markle w sposób, w jaki ona i książę Harry ogólnie opisują to podczas omawiania brytyjskich tabloidów w Harry’ego i Megan – spotkała się z szybką reakcją, w tym ze strony córki Clarkson, gospodarza podcastu Emily Clarkson, która powiedziała: „Moje poglądy były i zawsze będą jasne, jeśli chodzi o mizoginię, zastraszanie i traktowanie kobiet przez media. Chcę, aby było to bardzo jasne że sprzeciwiam się wszystkiemu, co napisał mój ojciec.” Meghan Markle i ja nadal wspieramy tych, którzy są celem nienawiści w Internecie”.

READ  Netflix Wprowadzenie Sandman: Neil Gaiman Thomas Sturridge

Nicola Sturgeon, pierwsza minister Szkocji, która również została wymieniona w felietonie jako osoba, która „nienawidzi” Clarksona na „poziomie komórkowym”, nazwała ten utwór „szalenie mizoginistycznym”. powiedziałem czasy„Myślę, że to, co powiedział o Meghan Markle, było głęboko mizoginiczne, okropne i przerażające”.

W poniedziałek Clarkson skierował odpowiedź, ale nie przeprosił. „O rany. Wolałbym postawić w tym swoją stopę. W felietonie, który napisałem o Meghan, niezdarnie odniosłem się do sceny z jej udziałem gra o tron I stało się to źle z dużą liczbą ludzi. Napisał na Twitterze o nawiązaniu do pamiętnego momentu Cersei (Lena Headey). gra o tron.

Clarkson, który został zwolniony w 2015 roku jako gospodarz BBC Cars po uderzeniu w produkt, jest gwiazdą serii Amazon Prime Video. Wielka podróż i Farma ClarksonówI gospodarze też Kto chce być milionerem? dla ITV. ITV powiedział, że nie ma planów podjęcia działań po kolumnie, podczas gdy Amazon nie skomentował jeszcze nadchodzącego sezonu.