28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani Taylor Swift byli wściekli po rozrzuceniu zdjęcia jej dziecka na parkiecie koncertowym w Paryżu

Fani Taylor Swift byli wściekli po rozrzuceniu zdjęcia jej dziecka na parkiecie koncertowym w Paryżu

muzyka

Fani Taylor Swift wyrazili swój gniew po zobaczeniu zdjęcia dziecka na podłodze podczas jej koncertu.Jackknights13/X

Fani Taylor Swift zaczęli korzystać z mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi reakcjami po tym, jak jedna z użytkowniczek udostępniła zdjęcie dziecka leżącego na podłodze podczas jednego z jej koncertów w Paryżu.

Użytkownik Twittera Zdjęcie udostępnione przez janights13 W części stojącej podczas jej występu w La Défense Arena wygląda na to, że dziecko śpi w fioletowym płaszczu.

Ktoś stał nad dzieckiem, ale nie jest jasne, czy był to opiekun, czy rodzic.

Użytkownik mediów społecznościowych udostępnił zdjęcie z piątkowego koncertu Swift w Paryżu. Getty Images do zarządzania prawami TAS
Fani szybko zaczęli pisać w mediach społecznościowych, jak „niepokojące” było to zdjęcie. Getty Images do zarządzania prawami TAS

Użytkownik tak skomentował zdjęcie: „Nie jestem jedną z tych osób, ale naprawdę wezwałbym ochronę, gdybym zobaczył dziecko w dziurze, bo tam nie jest bezpiecznie”.

Fan, który był na piątkowym koncercie w Paryżu, później Wyjaśnił To zdjęcie nie było ich.

Zdjęcie szybko stało się wirusowe, a fani zareagowali szokiem na „niepokojące” zdjęcie.

„Nie mogę sobie wyobrazić, jak stresujące musiało się czuć dziecko w takim środowisku” – napisała jedna z nich. Getty Images do zarządzania prawami TAS
Kilka osób zwróciło uwagę, że w takiej sytuacji coś może pójść nie tak z dzieckiem. AFP za pośrednictwem Getty Images

„Jako mama dziecka tej wielkości nie wyobrażam sobie, że mogłabym kiedykolwiek być z nimi na koncercie. Rozumiem, że ciężko jest znaleźć opiekunki do dzieci, więc jeśli naprawdę musisz je przyprowadzić, nie musisz być w dziurze Trzeba mieć do nich nosidełko, a dziecku ochraniacze na uszy.

Inna osoba zapytała: „Jak mogła pomyśleć, że przyprowadzanie dziecka na tego typu wydarzenie jest dobrym pomysłem?”

„Nie mogę sobie wyobrazić, jak stresujące musiało się czuć dziecko w takim środowisku” – napisała jedna z nich.

Piosenkarka „Love Story” nie odniosła się do wirusowego zdjęcia. Getty Images do zarządzania prawami TAS
La Défense Arena nie odpowiedziała na prośbę Page Six o komentarz. Getty Images do zarządzania prawami TAS

„Uff… czy dzieciak też nie uważa tego za stresujące, wygląda na to, że może mieć na sobie nauszniki, ale mimo to jest głośno, bałagan, dużo ruchu, migające światła itp. :/ Nie widzę sensu w tym to” – dodał inny użytkownik: „„Zabierając dziecko na koncert, ono nawet nie będzie wiedziało, co się dzieje”.

READ  Will Smith pojawia się na gali Oscarów po raz pierwszy od czasu rozdania Oscarów - The Hollywood Reporter

„Dosłownie, gdyby zdarzył się nagły wypadek i wszyscy musieliby się spieszyć, to dziecko zostałoby nadepnięte lub zranione. Jest to dla mnie tak irytujące, że nawet nie mogę tego zrozumieć” – napisała jedna z osób.

Przedstawiciele Swift i La Défense Arena nie odpowiedzieli natychmiast na prośby Page Six o komentarz.

Strona internetowa areny Dostarczyć dowód Dotyczyło tylko koncertów Swift w Paryżu od 9 do 12 maja i zawierała wyjaśnienia, takie jak przepisy dotyczące toreb i przedmiotów zabronionych, ale nie mówiła nic o zasadach dotyczących dzieci.

Swift rozpoczęła europejską trasę koncertową 9 maja. Getty Images do zarządzania prawami TAS
Piosenkarka „Fortnite” umieściła utwory ze swojego nowego albumu „The Tortured Poets Sekcja”, z których najważniejszym jest. Getty Images do zarządzania prawami TAS

ostatni Sekcja witryny Stwierdza, że ​​arena „nie zaleca przyprowadzania dzieci poniżej czwartego roku życia, nawet jeśli towarzyszą im, zwłaszcza ze względu na dużą ich liczbę”.

Piosenkarz „Cruel Summer”, 34 lata Jej trasa koncertowa Eras rozpoczęła się 9 maja w Paryżu Po kilkumiesięcznym urlopie i wydaniu nowego albumu „The Tortured Poets Sekcja”.

Od tego czasu Swift przerobiła swój strój i setlistę, aby uwzględnić utwory z albumu, który zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/05/12/entertainment/taylor-swift-fans-outraged-after-pic-of-baby-on-concert-floor-in-paris-goes-viral/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania