30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta opowiada o tym, jak zyskała sławę na Instagramie w obliczu gniewu w samolocie

Kobieta opowiada o tym, jak zyskała sławę na Instagramie w obliczu gniewu w samolocie

Gwiazda Instagrama, zidentyfikowana jako wpływowa Morgan Osman, została przyłapana przez kamerę na kłóceniu się z pasażerami samolotu podczas rozpakowywania bagażu ze schowka nad głową.

Obecnie nie wiadomo, jak zaczął się ten incydent ani dlaczego wyjmowała bagaż i wdała się w słowną bójkę ze współpasażerami.

Według brytyjskiego Daily Mail materiał został nakręcony na pokładzie samolotu American Airlines codzienna poczta. Na 20-sekundowym filmie opublikowanym w serwisie X widać kobietę kłócącą się z inną osobą stojącą na korytarzu.

„Zadzwoń do mnie” – mówi, a filmujący ją pasażer śmieje się z werbalnego lotu rozgrywającego się przed siedzącą publicznością.

„Nazwij mnie jeszcze raz *****, nie zrobiłem nic złego!” Kobieta mówi, chwytając swój bagaż.

Ktoś spoza kamery prosi ją, żeby się zamknęła, a ona odpowiada: „Nie, zamknij się! Jesteś głupia i do cholery”.

Następnie kobieta odwraca się, aby przejść korytarzem w stronę przodu samolotu i widzi, jak pasażer ją pieści. Mówi pasażerowi: „Zrób mi zdjęcie, jestem sławny na Instagramie, głupku”.

Po tym, jak wideo rozpowszechniło się w serwisie X, znanym wcześniej jako Twitter, Morgan Othman przedstawiła się jako pasażer samolotu. Influencerka, która ma ponad 981 000 obserwujących na Instagramie, wystąpiła już wcześniej w hitowym reality show, Kluby złych dziewcząt. W 2017 roku również to twierdziła Była w związku z Samem AsghariChoć był jeszcze żonaty ze swoją byłą żoną Britney Spears.

Na jej historii na InstagramieOthman ponownie opublikował artykuły na temat incydentu z samolotem. Na przykład, udostępniając dalej post z Hollywood Unlocked, wyjaśniła, co wydarzyło się w samolocie. „Nie zostałem zwolniony [the plane]” – napisała. „Wolę poprosić o urlop, niż zachować się agresywnie. Dziękuję.”

READ  Kelly Clarkson o tym, dlaczego przeniosła swój talk show do Nowego Jorku - Deadline

Po incydencie kpiła także ze swojego statusu gwiazdy, dzieląc się swoim zdjęciem z byłym niemieckim projektantem mody Philippem Pleinem.

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

„Nie zachowuj się, jakbyś nie wiedział, kim jestem” – napisała. „z Klub Złych Dziewczyn Na południu Francji z billboardami w całym Los Angeles. Chodź teraz.”

Media społecznościowe porównują ten incydent do upadku Tiffany Gumas, do którego doszło w lipcu podczas lotu American Airlines

(X)

Ponieważ Osman przedstawiła się jako pasażerka samolotu, ludzie porównują to przemówienie do innej kłótni w samolocie, która miała miejsce na początku lipca. Podczas innego lotu American Airlines w rzędach pasażerów kobieta krzyczała, twierdząc, że osoba, obok której siedzi, „nie jest prawdziwa”.

Tiffany Gumas, która domagała się opuszczenia samolotu, przeprosiła później za zawalenie się samolotu i swoje zachowanie, które określiła jako „najgorszy moment”.

Nie jest jasne, kiedy doszło do tej kontrowersji, ale wiadomość o niej pojawia się po innym incydencie na pokładzie samolotu American Airlines 2 września, podczas którego stewardesa potajemnie sfilmowała nastolatkę korzystającą z łazienki w samolocie. Policja stanowa Massachusetts zabrała gospodarza po tym, jak znalazła telefon przywiązany do deski sedesowej.

Niezależny Skontaktowałem się z American Airlines w celu uzyskania komentarza.