8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prognozy rankingów futbolu uniwersyteckiego: 25 najlepszych prognoz prowadzonych przez Gruzję

Kiedy kalendarz zbliża się do listopada, oznacza to, że nadszedł czas, aby odłożyć kostiumy na Halloween i wydobyć kryształowe kule. Pierwsze rankingi futbolu szkolnego są już dostępne – i nadszedł czas, aby poczynić zabawne prognozy.

Modernizacja: Kliknij lub dotknij tutaj, aby wyświetlić oficjalne rankingi College Football Playoff

Pierwsze sześć z 25 najlepszych CFP zostanie ujawnionych dziś wieczorem o 19:00 czasu wschodniego na ESPN (To jest kompletny harmonogram. 2 miejsce to 8 listopada). Przed ogłoszeniem przedstawiamy prognozę dotyczącą tego, jak panel oceni 25 najlepszych drużyn. Zauważ, że to tylko moje oczekiwania i oczekiwania. Patrzę na wyniki na żywo, mocne strony harmonogramu, mecze z rozstawionymi drużynami i nie tylko, aby pomóc drużynom w rankingu, który, jak sądzę, zrobi CFP. Możesz przeczytać plik Oficjalne protokoły WPRyb są tutaj.

Prognozy rankingowe College Football Playoff: 25 najlepszych prognoz

 1. Gruzja (8-0) – Oto myślenie, że wygrana konferencji bez wybuchu z Oregonem jest bardzo ważna, podobnie jak ogólna dominacja (głównie pomijając Mizu).
 2. Tennessee (8-0) – Pokonanie Kentucky’ego o 38 punktów może podnieść Vols na pierwsze miejsce. Zwycięstwo nad Wildcats, wyjście LSU na drogę i tak, Alabama, to mocny argument za numerem 1.
 3. Stan Ohio (8-0) Buckeyes byli długo testowani, ale OSU nadal zakwalifikowało się dzięki wygranej na drodze dzięki 13-punktowemu zwycięstwu nad drużyną rankingową w Penn State. Poprawa Notre Dame pomaga również stanowi Ohio prowadzić.
 4. Michigan (8-0) – Czwarta pozycja w początkowym rankingu jest chyba najciekawsza, biorąc pod uwagę, że jest to zapowiedź tego, co komisja docenia na tym decydującym, końcowym etapie. Wolverines wyglądali dobrze, kropka, a porażka stanu Penn wyróżnia się.
 5. Clemson (8-0) Tygrysy mogły wpaść na czwarte miejsce – nadal mogą – ale ich zwycięstwa w Wake Forest i Syracuse nie wyglądają wspaniale po porażkach tych dwóch drużyn w dziewiątym tygodniu.
 6. TCU (8-0) Horned Frogs może być ostatnią niepokonaną drużyną w ankiecie, ale TCU przebyło długą drogę od sierpnia. Po prostu wygrywaj i czekaj, aż inne niepokonane drużyny wymkną się.
 7. Alabama (7-1) – Byłoby szokiem, gdyby Tide nie był najwyżej sklasyfikowaną drużyną w pojedynczej przegranej, biorąc pod uwagę, że porażka nadeszła w drodze do Tennessee w ostatnim meczu meczu. Następnie pojawia się duże rozszerzenie w dwóch grach przeciwko LSU i Ole Miss.
 8. Oregon (7-1) – Przegrana otwarcia UGA była paskudna, ale od tamtej pory kaczki wyglądają świetnie. Jednak znaczna część pozostałego harmonogramu nie jest łatwa, począwszy od 12 listopada przeciwko Waszyngtonowi.
 9. Uniwersytet Kalifornijski (7-1) – Bruins nie mieli kaca po przegranej z Oregonem i przejęli interes przeciwko Stanford, 38-13 lat. O ile nie stanie się dziwnie, UCLA powinno być 9-1, gdy zmierzy się z konkurencją USC.
 10. Stara Panna (8-1) Rebelianci przegrupowali się po stracie 25 punktów do LSU, prowadzonego przez Texas A&M. Ole Miss nie odniosła jeszcze wielkich zwycięstw, ale 12 listopada Rebelianci odwiedzają Alabama.
 11. USC (7-1) – 411 jardów od Caleba Williamsa pomogło trojanom pokonać Arizonę 45-37. USC wciąż szuka popisowej wygranej, która na starcie może utrzymać go poza pierwszą dziesiątką.
 12. Stan Kansas (6-2) Wildcats może być najlepszą drużyną przegrywającą, chociaż są inni kandydaci do tego wyróżnienia, tacy jak LSU i Utah. Ale nowe wspomnienie porażki 48-0 ze stanem Oklahoma było wynikiem nie do przeoczenia.
 13. Illinois (7-1) Eleni straciła tylko trzy punkty do Indiany w drugim meczu sezonu. Ta defensywa i Chase Brown to świetna recepta na sukces.
 14. LSU (6-2) – Tygrysy mają ciekawą sprawę. Jest kilka strat, ale LSU ostatnio wyglądało dobrze – i fajnie się oglądało. Więcej dowiemy się, gdy Tygrysy zagrają w sobotę w Alabamie.
 15. Utah (6-2) – Z dwiema porażkami, ale wygraną z USC, Utes powinien tu trafić.
 16. Stan Penn (6-2) – Utrata wybuchu do Michigan nie była ładna, ale komisja nie będzie zbytnio karać Nittany Lions za utratę stanu Ohio. Nie zdobył jednak żadnej rangi.
 17. Karolina Północna (7-1) Tar Heels zdobyli ostatnie 28 punktów, pokonując Pitta w siódmym zwycięstwie. To kolejna drużyna, którą w kilku miejscach można skategoryzować.
 18. Stan Oklahoma (6-2) – The Cowboys zmarnowali okazję do startu w pierwszej dziesiątce CFP z powodu brzydkiego ataku 48-0 dla K-State.
 19. Syrakuzy (6-2) – Kolejne straty i kontuzje ranią pomarańczę, ale Syracuse ma trzy zwycięstwa nad bijącymi rekordy drużynami.
 20. Tulane (7-1) – Zielona fala musi pokochać widok K-State miażdżącego Oklahomę. Wygrana 17-10 na trasie na Manhattanie w stanie Kansas to duży plus.
 21. Las Przebudzenia (6-2) Spodziewaj się znalezienia grupy zespołów ACC w drugiej połowie rankingu. Diakoni muszą zadać cios po tym, jak do 27 maja wpadną do Louisville.
 22. Stan NC (6-2) – Wilcze stado może nie będzie tu długo bez QB Devina Leary’ego, ale zdobyliby miejsce w pierwszych 25 szczytach.
 23. Kentucky (5-3) Trzy porażki w czterech meczach nie są dobre, ale na kilka tygodni stół staje się nieco łatwiejszy. Następnie odwiedza Gruzję.
 24. Oregon (6-2) – Bobry po cichu przygotowały solidne CV. Wygrali trzy z rzędu, a pierwsze zwycięstwo nad Boise State stało się jeszcze lepsze.
 25. Teksas (5-3) – Jest wiele innych sposobów, w jakie komisja może się tutaj udać. Notre Dame, Liberty, Waszyngton i Floryda, żeby wymienić tylko kilka.
READ  Los Angeles Rams, Matthew Stafford, żona Kelly'ego, aby pokryć rachunki fotografa za szpital po upadku ze sceny

WPRyb🏆: Harmonogram publikacji rankingów futbolu akademickiego

Najważniejsze pytania w światowych rankingach piłkarskich

Czy na pierwszym miejscu może być niespodzianka?

Georgia jest mistrzem kraju, miażdżąc Oregon jedną przegraną i pokonując rywala Florydę o 22. To nie znaczy, że UGA jest numerem jeden. w Penn State o 13, aby wyrównać z wczesną wygraną przeciwko wzrostowi Notre Dame. Ale to Tennessee może być ogromnym „szokem” – albo numer 1, albo 2. The Vols wygrali z LSU (przez 27 lat) oraz Alabama i Kentucky (przez 38).

Jak będą wyglądały rankingi niepokonanych drużyn?

Pozostało sześć niepokonanych drużyn. W porządku alfabetycznym: Clemson, Georgia, Michigan, Ohio, Georgia i Tennessee. W zależności od tego, co najbardziej cenisz, możesz wymyślić różne rankingi dla tych sześciu. Ale sprawy często układają się same – w tym tygodniu będzie wiele do powiedzenia Georgia przeciwko Tennessee, podobnie jak Michigan State przeciwko Ohio za kilka tygodni.

2022 Tennessee harmonogram piłki nożnej: daty, godziny, kanały telewizyjne, wyniki

Oto harmonogram piłkarski w Tennessee na sezon 2022, w tym przeciwnicy, wyniki i sieci telewizyjne.

Czytaj więcej

Rankingi playoffów futbolu uniwersyteckiego: Tennessee, Ohio, Georgia, Clemson Top 25 najlepszych

Oto pierwsze play-offy futbolu uniwersyteckiego. Tennessee, Ohio State, Georgia i Clemson są w pierwszej czwórce w pierwszej 25 sezonu.

Czytaj więcej

College Football Scores: 25 najlepszych rankingów, tabel i wyników za tydzień 10

Oto wyniki meczów uniwersyteckich dla 25 najlepszych gier w tygodniu 10, w tym kanały telewizyjne, statystyki i rankingi College Football Playoff.

Czytaj więcej