24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Koalicja rządząca w Polsce rozpada się, gdy premier Jr. usuwa swojego partnera

WARSZAWA, Polska – Koalicja rządząca w Polsce rozpadła się we wtorek po tym, jak premier Mathews Moravich zwolnił swojego zastępcę Jarosława Kowina, lidera Koalicji Młodzieży.

„Moje zwolnienie jest naprawdę zerwaniem z koalicją rządzącą” – powiedział dziennikarzom Cowen.

W ostatnich miesiącach Govind i jego partia kontraktowa byli coraz bardziej skłóceni z głównym partnerem koalicyjnym, popularną prawicową partią Prawo i Sprawiedliwość.

Ale jego odejście nie oznacza automatycznego upadku rządu, gdyż potrzebne jest formalne wotum zaufania dla parlamentu.

Partia gubernatora ma 10 mandatów w parlamencie, a ich odejście może doprowadzić do utraty większości rządowej i poparcia skrajnej prawicy.

„Nie wierzę, że przez to stracimy większość” – powiedział rzecznik rządu Piotr Mller.

W tym teczce zdjęcie z 6 kwietnia 2020 r. wicepremier Polski Jaroslav Kovin, centrum, poinformował dziennikarzy, że zrezygnował ze stanowiska rządowego w Warszawie. (zdjęcie AP / Czarek Sokołowski, plik)

„Głęboko wierzę, że w Stanach Zjednoczonych są ludzie [coalition] I drugi polski parlament, który popiera skuteczne reformy, które proponujemy – powiedział.

„Działania wicepremiera rządu podważają zaufanie do działań rządu” – powiedział dziennikarzom Mர்ller.

Cowin wyjaśnił różnicę między podwyżką podatków a grupą ze Stanów Zjednoczonych, która nie zgodziła się z rządem w sprawie proponowanej ustawy, która zmusiłaby Discovery do sprzedaży większości swoich akcji.

„Opuszczamy rząd z podniesionymi głowami” – powiedział Govind, dodając, że dowiedział się o jego usunięciu z mediów.

„Powiedzieliśmy, że Wielka Licencja nie podniesie podatków.

Kryzys rządowy pojawia się pośród napięć z Izraelem Wypluć Ustawa uchwalona przez Warszawę w celu uniemożliwienia zwrotu mienia zagarniętego przez nazistów w czasie Holokaustu spadkobiercom. Kwestie restrukturyzacji Holokaustu i rewizjonizmu wielokrotnie wpływały na stosunki izraelsko-polskie.

READ  Polska i Ukraina odłożyły na bok swoje różnice w ramach „tytańskiej walki” z Rosją

Przyczynili się do tego pracownicy Times of Israel.

Kryzys klimatyczny i odpowiedzialne dziennikarstwo

Jako korespondent środowiskowy Times of Israel, staram się informować o faktach i nauce kryjących się za zmianami klimatycznymi i degradacją środowiska, wyjaśniać oficjalną politykę, która wpływa na naszą przyszłość – krytykować i opisywać izraelskie technologie, które są częścią rozwiązania.

Interesuje mnie świat przyrody i frustruje mnie brak świadomości problemów ekologicznych, jaki przejawia większość społeczeństwa i polityków w Izraelu.

Jestem dumny, że mogę przyczynić się do uświadomienia czytelnikom „Times of Israel” tej ważnej kwestii – będzie to i zaowocuje zmianą polityki.

Twoje wsparcie poprzez członkostwo Czasy społeczności Izraela, Pomaga nam kontynuować naszą ważną pracę. Dołączysz dziś do naszej społeczności?

Dziękuję,

Cyrk Sue, Reporter Środowiskowy

Dołącz do społeczności Times of Israel

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to oglądać

Jesteś poważny. Doceniamy to!

Dlatego codziennie przychodzimy do pracy – aby zapewnić znakomitym czytelnikom, takim jak Ty, niezbędne informacje o izraelskim i żydowskim świecie.

Więc teraz mamy prośbę. W przeciwieństwie do innych organizacji informacyjnych nie tworzymy listy płac. Ale ponieważ koszt produkowanej przez nas gazety jest wysoki, zapraszamy czytelników, którzy są ważni dla Times of Israel, aby pomogli nam włączyć się do naszej pracy Czasy społeczności Izraela.

Korzystając z The Times of Israel, możesz wesprzeć nasz wysokiej jakości magazyn do 6 USD miesięcznie Za darmo, a także dostęp do ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla członków społeczności Times of Israel.

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to oglądać

READ  Polskie centra handlowe uświadamiają inwestorom, dlaczego 90% udziałowców EPP mieliby stanowić mieszkańcy RPA?