22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kanye West i Bianca Sensori „dożywotnio wyrzuceni” z Venice Boating Company po incydencie z NSFW

Kanye West i Bianca Sensori „dożywotnio wyrzuceni” z Venice Boating Company po incydencie z NSFW

Kanye West i jego partner Bianca Sensori została „dożywotnio odznakowana” za lubieżny czyn na łodzi w Wenecji.

West, który legalnie zmienił nazwisko na Yee, wywołał w zeszłym tygodniu kontrowersje po tym, jak sfotografowano go w niewłaściwej pozycji z australijskim architektem podczas rejsu statkiem po Kanale Weneckim.

Na kilku wirusowych zdjęciach 46-letni potentat Yeezy właśnie taki był Zostało zajęte Ze spuszczonymi spodniami i odsłoniętym podczas jazdy tyłkiem 28-letni Sensori zdawał się klęczeć między jego nogami.

Po tym, jak w zeszłym tygodniu zdjęcia zaczęły krążyć w mediach społecznościowych, armator wydał w niedzielę oświadczenie, w którym poinformował, że parze ponownie nałożono zakaz pływania statkiem na czas nieokreślony.

Firma łodziowa, Venezia Turismo Motoscafi, „Daily Mail Australia” – podało Była „całkowicie nieświadoma” zdarzenia i słynny duet zostałby wyrzucony z łodzi, gdyby kierowca zauważył ich publiczne narażenie.

„Kierowca powinien był zwracać uwagę na ruch uliczny i nie widział tych wulgarnych słów” – czytamy w oświadczeniu. „Gdyby tak się stało, natychmiast zszedłby na dół i powiadomił władze o naruszeniach”.

Włoska firma czarterowa zauważyła, że ​​„trzecia osoba w taksówce”, która jechała z Yi i Sensori, „przesłoniła kapitanowi widok” z tyłu łodzi.

Firma skrytykowała szczery moment pary, mówiąc portalowi: „Całkowicie dystansujemy się od takich działań i zachowań”.

Dodała: „Pan West i jego żona z pewnością nie będą mile widziani na pokładach naszych firmowych łodzi.

Przedstawiciele Ye i Censori nie odpowiedzieli na prośbę HuffPost o komentarz.

„Nie mogę mi nic powiedzieć” – raper podobno rapował. Zawiąż węzeł Z Censori w styczniu podczas niewiążącej prawnie ceremonii ślubnej w Beverly Hills.

Zaledwie dwa miesiące temu to zrobiłeś Sfinalizował rozwód Od Kim Kardashian, z którą był żonaty przez sześć lat. Była para ma razem czworo dzieci: North, Saint, Chicago i Psalm West.

Powiązany…