3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ashley Tisdale staje przed sądem w związku z wypadkiem samochodowym na Hollywood Blvd w 2022 r., gdy rzekoma ofiara domaga się odszkodowania i zarzuca aktorce „wyzwiska”

Ashley Tisdale staje przed sądem w związku z wypadkiem samochodowym na Hollywood Blvd w 2022 r., gdy rzekoma ofiara domaga się odszkodowania i zarzuca aktorce „wyzwiska”

  • Domniemana ofiara twierdzi, że „doznała utraty zarobków, wydatków na leczenie, utraty miłości i ochrony”.
  • Twierdzi również, że po zderzeniu Tisdale „wyzywała ją” i „narobiła dużego zamieszania w związku z całą sytuacją” – podaje TMZ.
  • Przedstawiciel Tisdale powiedział, że po incydencie „nie doszło do żadnej agresji ani wymiany zdań”.

Ashley Tisdale została pozwana w związku z wypadkiem samochodowym, który rzekomo spowodowała w 2022 roku.

Gwiazda High School Musical – która niedawno obchodziła swoje 38. urodziny – została postawiona przed sądem przez kobietę o imieniu Lena Gonzalez, która twierdzi, że odniosła obrażenia w wyniku wypadku, który miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku na Hollywood Boulevard – podaje brytyjski dziennik „Daily”. Poczta”. TMZ.

Gonzalez twierdzi, że w wyniku wypadku „doznała utraty zarobków, wydatków na leczenie oraz miłości i ochrony” i obecnie domaga się odszkodowania.

Jej prawnik Michael R. Parker powiedział gazecie, że po incydencie Gonzalez zarzucił, że Tisdale „wyzywał” i „narobił wielkiego zamieszania w związku z sytuacją”.

Parker powiedział, że do wypadku doszło, gdy Gonzalez czekał na skręt w lewo na lewy pas. Jednak gdy Gonzalez czekał, Tisdale rzekomo zmieniła pas i zderzyła się z nią.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielami Tisdale.

KWESTIE PRAWNE: Ashley Tisdale została pozwana w związku z wypadkiem samochodowym, który rzekomo spowodowała w 2022 r. na Hollywood Blvd; Zdjęcie wykonano w marcu 2023 roku

Parker twierdzi, że wypadek spowodował „poważne obrażenia szyi i pleców” jego klientki i że ponosi koszty leczenia w wysokości około 140 000 dolarów.

Adwokat powiedział, że złożył do Tisdale wniosek w wysokości 600 000 dolarów, ale ponieważ wniosek został odrzucony, skierowano sprawę do sądu.

Tymczasem przedstawiciel Tisdale powiedział gazecie, że po incydencie „nie doszło do żadnej agresji ani wymiany zdań”, wymienili informacje i poszli dalej.

To nie pierwszy dramat samochodowy, z jakim boryka się aktorka.

W 2019 roku na Twitterze oskarżyła reżysera Kevina Smitha o uszkodzenie jej samochodu w drobnym wypadku, a następnie odjechanie bez przeprosin.

READ  Jeremy Renner spaceruje po czerwonym dywanie zaledwie trzy miesiące po swoim prawie śmiertelnym wypadku: „Czuję się bardzo wdzięczny, że tu jestem”

Mieszkali w tej samej okolicy, w atrakcyjnych i pięknych wówczas Hollywood Hills.

„Dziękuję @ThatKevinSmith za podrapanie mojego lusterka w samochodzie i nie zatrzymanie się. Przeprowadzka z klasą! „- napisała.

Kilka godzin później menedżer Clerks zamieścił na Twitterze przeprosiny i wyjaśnienia.

AKTUALNE: 38-letnia gwiazda High School Musical zostaje pozwana do sądu przez kobietę, która twierdzi, że w wyniku kolizji „straciła zarobki i koszty leczenia”. Tisdale’a widziano, jak prowadził swój samochód w 2007 roku
Yikes: Domniemana ofiara twierdzi, że po incydencie „wyzywała Tisdale” i „narobiła wielkiego zamieszania w związku z całą sytuacją”; Tisdale na zdjęciu w 2019 roku
Wspomnienia mogą być różne: Tymczasem przedstawiciel Tisdale powiedział publikacji: „Po zderzeniu nie doszło do żadnej agresji ani wymiany zdań”; Tisdale widziano w 2023 roku

„Przepraszam – jeżdżę po wzgórzach jak Cruella de Mon!” Jednak przestałem przez grzeczność. Potem, kiedy się odsunęłam, pomyślałam: „To takie ostre…”.

Aktorka zdawała się wierzyć w jego historię i odpowiedziała: „Ha!” Przeprosiny przyjęte.’

Obaj później załagodzili sytuację podczas bezpośredniego spotkania, podczas którego Kevin napisał na Twitterze, że Ashley przyszedł do jego domu i przeprosił.

Pozew ma miejsce po tym, jak Tisdale niedawno lubił świętować swoje urodziny.

Tisdale pokazała swoim fanom serię zdjęć z plaży i kilka porad życiowych, gdy w lipcu skończyła 38 lat.

Była gwiazda Disneya pochwaliła się umięśnionym torsem w czarnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym i rozpiętych białych szortach.

„Miniony rok był pełen niesamowitych chwil” – zaczął zdobywca nagrody MTV Movie Award. „Rzeczy, o których marzyłem, ale nigdy nie myślałem, że są możliwe”.

Oto, czego się do tej pory nauczyłem. Manifestowanie jest prawdziwe, liczy się obecność, ciężka praca się opłaca, autentyczność wymaga poznania siebie, a to wymaga czasu, bycie tam dla innych to długa droga, a kiedy życie cię zaskakuje i robi się ciężko, naucz się swojej lekcji i wznieść się ponad! 38 A życie jest cudowne ☀️’

URODZINOWA DZIEWCZYNA: Pozew ma miejsce po tym, jak Tisdale obchodziła w lipcu 38. urodziny
Rodzina: Gwiazda High School Musical świętowała ten wielki dzień w Nowym Jorku z mężem Christopherem Frenchem (41 lat) i ich córką Jupiter (2 lata).
Roszczenie do sławy: Tisdale zyskała sławę dzięki roli Sharpay Evans w ulubionej przez fanów serii filmów High School Musical w latach 2006–2008; Widziano ją w sesji promocyjnej w 2006 roku

Gwiazda High School Musical świętowała ten wielki dzień w Nowym Jorku wraz ze swoim mężem, 41-letnim Christopherem Frenchem, i ich 2-letnią córką Jupiter.

Para jest małżeństwem od 2014 roku.

Tisdale zyskała sławę jako Maddie Fitzpatrick w serialu komediowym dla nastolatków The Suite Life of Zack & Cody na Disney Channel, emitowanym od 2005 do 2008 roku.

READ  WeCrashed to najdziwniejszy jak dotąd kanał przesyłania podcastów do telewizji

Następnie dostała rolę Sharpay Evans w ulubionej przez fanów serii filmów High School Musical od 2006 do 2008 roku.