22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kamery Google Pixel w końcu uprzątną Twoje zwierzaki Zoomy

Kamery Google Pixel w końcu uprzątną Twoje zwierzaki Zoomy

Dzisiaj Wielkie ogłoszenie Google dotyczące sztucznej inteligencji Gemini Musiało to wyssać całe powietrze z dalszych dużych aktualizacji produktów Pixel. Jednak wśród wszystkich Mówiąc o natywnej sztucznej inteligencji w Pixel 8 ProGoogle również znacząco spada Bogata w funkcje aktualizacja Androida 14 W przypadku aparatów Pixel, które według firmy poprawią jakość Twoich filmów, jednocześnie umożliwiając użytkownikom poprawę rozmytych zdjęć ich futrzanych towarzyszy.

Dla posiadaczy najnowszych urządzeń Pixel dostępnych jest sporo nowych opcji aparatu. Photo Unblur został po raz pierwszy wydany na Pixelu 7 Jako aktualizacja funkcji Face Unblur wprowadzonej w Pixelu 6. Zasadniczo wyostrza obrazy w sposób, który ma unikać niepotrzebnej ziarnistości innych narzędzi do wyostrzania, które można znaleźć w programach takich jak Photoshop. Jedynym problemem było to, że nie działało to na zwierzętach, więc bardziej impulsywne zwierzęta, które mają skłonność do utraty ostrości aparatu, pozostaną takie bez ręcznej regulacji. Teraz powinieneś móc wybierać i wyostrzać zdjęcia swoich zwierząt bez większego wysiłku Tablet pikselowy I wszystkich Piksel 6 telefony lub później.

Istnieje kilka innych ulepszeń opartych na sztucznej inteligencji, które zostaną udostępnione wyłącznie Pixela 8 Pro. Jedną z nich jest funkcja „Video Boost”, która automatycznie dostosowuje kolor, oświetlenie i ziarnistość obrazu. Nie dzieje się to na telefonie, ale za pośrednictwem chmury, ale dostęp do wyników nadal można uzyskać na urządzeniu. Podobnie, piksel I 8pro Teraz obsługuje wideo poklatkowe z funkcją Night Sight. Będziesz musiał zapewnić swojemu telefonowi solidną powierzchnię, na której będzie mógł stanąć, ale Google twierdzi, że ta funkcja powinna rejestrować wiele zdjęć wysokiej jakości bez rozmycia.

Funkcja Google „Video Boost” automatycznie dostosowuje oświetlenie i klarowność za pośrednictwem chmury.
GIF-y: Google

Te urządzenia z Androidem 14 będą miały także dostęp do trybu „Czyszczenie”, który daje użytkownikom dostęp do prostego pędzla służącego do usuwania zmarszczek i plam ze zeskanowanych dokumentów.

Być może najbardziej ekscytującą funkcją sprzętową dostępną w telefonach Pixel 6 i nowszych jest długo oczekiwana możliwość przekształcenia aparatu telefonu w dedykowaną kamerę internetową. Google twierdzi, że powinno to być tak proste, jak podłączenie telefonu do laptopa lub komputera stacjonarnego przez USB (chociaż będzie działać tylko z komputerami obsługującymi UVC). Ta funkcja ma Jest to na porządku dziennym już od kilku miesięcy Poprzez wersję beta Androida 14. Pasek aparatu powinien pojawić się w telefonie jako powiadomienie, które przeniesie użytkowników do nieco ograniczonego interfejsu aparatu.

Jest to funkcja, która już istnieje dzięki możliwościom tetheringu iPhone’a 15 i komputera Mac. Podobnie Microsoft może wkrótce zrezygnować z funkcji podobnych do Zezwalaj telefonom z Androidem na łączenie się z urządzeniami z systemem Windows za pośrednictwem Microsoft Link.

Jako ostatnia łatka do Androida 14 przed końcem roku wprowadzono zaskakującą liczbę aktualizacji poprawiających jakość życia wraz ze spadkami funkcji. Teraz, Google Pixel Fold Może zmusić dowolną aplikację do działania w trybie pełnoekranowym, nawet te, które normalnie tego nie robią, takie jak Instagram. Fold będzie teraz wyświetlał podgląd zdjęć na wyświetlaczu zewnętrznym podczas robienia ich na wyświetlaczu wewnętrznym. Mamy już to z urządzeniami takimi jak Samsunga Galaxy Z Flip 5Dobrze więc widzieć, że ta funkcja trafia do pierwszego składanego telefonu Google.

Kilka drobnych, ale mile widzianych zmian w ekosystemie Pixel obejmuje obsługę dźwięku przestrzennego na tablecie Pixel i wyświetlacz dialera (który pomaga odbierać połączenia) na zegarku Pixel Watch. Dodatkowo telefony Pixel 6 i nowsze powinny teraz sugerować odpowiedzi kontekstowe na ekranie połączenia. Dostępny jest także zupełnie nowy widget, który łączy czas i pogodę w jedno. Wszystkie te drobne aktualizacje sumują się, po raz kolejny udowadniając w okresie świątecznym, że – czasami – najważniejsze są małe rzeczy.

READ  Google Chrome zyskuje funkcje sztucznej inteligencji, w tym asystenta pisania, narzędzie do tworzenia motywów i organizator zakładek