16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Geoff Keighley przypomina wszystkim o oddaniu głosów w konkursie Game Awards

Geoff Keighley przypomina wszystkim o oddaniu głosów w konkursie Game Awards

Jesteśmy już bardzo blisko gali The Game Awards i choć twórca i gospodarz programu Geoff Keighley jest niesamowicie zajętym człowiekiem, znalazł trochę czasu w swoim pełnym akcji harmonogramie, aby podzielić się ostatnią aktualizacją na temat przebiegu wszystkiego.

W jego najnowszym filmie (udostępnionym za pośrednictwem X) można go zobaczyć stojącego na planie tegorocznej edycji Game Awards. Mówi, że będzie to „bardzo wyjątkowy program”, który będzie transmitowany strumieniowo na wszystkich platformach, w tym YouTube i Twitch. Będziesz mógł także posłuchać tutaj, na Nintendo Life.

Jeff dalej wspomina, że ​​wiele gier nie zostało jeszcze zapowiedzianych, głównie dlatego, że jest wiele „zupełnie nowych rzeczy” do ujawnienia, a jego zespół ma nadzieję, że nie będzie zbyt wielu przecieków, aby mogli zaskoczyć widzów.

„Uwierz mi, mamy kilka świetnych rzeczy, mamy wiele światowych premier, mamy wiele zapowiedzi, mamy świetne występy muzyczne… Oczywiście, mamy inne tam niespodzianki”. Jeśli chodzi o muzykę, dołączyło do nas kilku świetnych prezenterów i mamy też niespodzianki. „Myślę, że to będzie fajny wieczór, aby uczcić naszą miłość do gier wideo”.

Jeff również przypomniał o głosowaniu, prosząc fanów o głosowanie w pozostałych godzinach, póki jeszcze mogą. Aby wziąć udział w tym procesie, musisz się zalogować Oficjalna strona The Game Awards.

„Oczywiście nagrody stanowią dużą część programu i powinniście głosować dzisiaj, ponieważ głosowanie kończy się o 18:00 czasu PT, więc macie około 6 godzin na zebranie wszystkich głosów we wszystkich naszych głównych kategoriach, a także Głosu Graczy nagroda jest nagrodą oddaną w 100% przez fanów, a pięciu nominowanych w tej kategorii również prosimy o oddanie na nią głosu. Jutro ogłosimy zwycięzcę w tej kategorii.

Na Nintendo jest kilka nominowanych gier, w tym The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i Super Mario Bros. Ciekawe dla Switcha. Z naszego kompletnego przewodnika dowiesz się, gdzie i kiedy oglądać The Game Awards.

READ  Chiński producent samochodów elektrycznych Nio wypuścił na rynek smartfon z Androidem