5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani śpiewają wraz z Taylor Swift i Travisem Kelce po zwycięstwie w Super Bowl

Fani śpiewają wraz z Taylor Swift i Travisem Kelce po zwycięstwie w Super Bowl

Fani nie mogą się doczekać słodkiej chwili pomiędzy Taylor Swift i Travisem Kelce’em po zwycięstwie drużyny Kansas City Chiefs w tegorocznym Super Bowl.

Kelsey i Swift, którzy zaczęli się spotykać w zeszłym roku, 11 lutego wzięli udział w pełnej gwiazd imprezie w Las Vegas w stanie Nevada, aby uczcić wielkie zwycięstwo gwiazdy NFL. Okazja ta nadeszła po tym, jak Swift wzięła udział w Super Bowl wraz ze swoimi przyjaciółmi Blake Lively i Ice Spice i kibicowała jej przyjaciółce, gdy Chiefs wygrali ważny mecz przeciwko San Francisco 49ers.

Podczas imprezy duet przeżył także słodką chwilę, podczas której nawiązał do jednego z hitów Swifta. W trybie wieloosobowym Filmy opublikowane na platformie Xwcześniej znanym przez fanów jako Twitter, Kelce'a można zobaczyć stojącego obok DJ-a, gdy ten zaczyna odtwarzać remiks piosenki Swifta „You Belong with Me”.

the nowe Horyzonty Następnie gospodarz podcastu odwrócił się i stanął twarzą w twarz z tłumem, po czym wspomniał konkretnie o swojej dziewczynie. Gdy kontynuował śpiewanie do melodii, Swift odpowiedział, radośnie wskazując na niego z drinkiem w dłoni. Następnie podniosła kieliszek i uśmiechnęła się, po czym ponownie zaśpiewała do remiksu swojego utworu, który pochodzi z jej albumu z 2008 roku, nieustraszony.

W mediach społecznościowych wielu fanów nadal wychwalało słodką chwilę pary na after party po Super Bowl.

„Są najsłodszą parą wszechczasów”. jedna osoba napisała na XInny napisał na Twitterze: „Bajkowa para”.

Trzecia napisała: „Dosłownie nie mogę przestać płakać ze szczęścia”. „Kocham tę dwójkę”.

Kiedy film został opublikowany Do InstagramaWielu fanów w komentarzach chwaliło ogólnie związek Kelseya i Swifta, który wciąż pojawia się na pierwszych stronach gazet.

READ  Policja podała, że ​​amerykański aktor Christian Oliver i jego dwie córki zginęli w katastrofie lotniczej na Karaibach

„Uwielbiam Travisa! I żeby wszystkie maluchy, które to oglądają, dorosną, wiedząc, na jakiego księcia z bajki czeka i jak powinien traktować swoją królową. Travis to jasne, białe światło” – napisał jeden z nich.

Inny dodał: „Oboje zasługują na coś lepszego!”

Oprócz wspólnego śpiewania „You Belong With Me”, Kolejny film o X Para została przyłapana na tańczeniu podczas remiksu innej piosenki Swifta „Love Story”. Śpiewając piosenkę na afterparty, można było zobaczyć Swifta w błyszczącej szarej marynarce Keclce, zanim się pocałowali.

W niedzielę 11 lutego piosenkarka „Anti-Hero” po raz pierwszy pojawiła się na stadionie Allegiant — wraz z Ice Spice, Lively i jej mamą, Andreą Swift — po długim locie z Tokio w Japonii, gdzie spędziła kilka ostatnich wieczory z występami od wieków. wycieczka. Na mecz Swift założyła czarne dżinsy, czarny T-shirt, swoją charakterystyczną czerwoną szminkę i czerwoną kurtkę przerzuconą przez ramię, oddając hołd czerwonemu mundurowi Chiefs. Jednak to jej dodatek miał głębsze znaczenie, gdyż Swift nosiła na szyi wisiorek z numerem „87” na cześć numeru drużyny Kelseya.

Podczas meczu Swift została również zmiażdżona przez tłum swoich przyjaciół w grupowym uścisku, świętując zwycięstwo Chiefs w Super Bowl. Na filmach udostępnionych X widać ją trzymającą się za ręce i skaczącą z Lively w ich apartamencie. Gdy cała klasa dołączyła do skoku, Swift została prawie powalona na ziemię przez swoich rówieśników, po czym podzieliła się grupowym uściskiem z przyjaciółmi, w tym Lively i Ice Spice. ostatni Sekcja Pokazano także upadek bliskiej przyjaciółki Swifta, Lany Del Rey, podczas gdy cała suita wybuchła brawami i wiwatami.

Po zwycięstwie Swift udała się na kort z matką Travisa, Donną Kelsey, która trzymała piosenkarza za ramię. Po tym, jak Travis wstał, aby przyjąć trofeum i wiwatować wraz z publicznością, dołączył do swojej matki i Swifta na korcie, gdzie uściskał i pocałował zdobywcę nagrody Grammy.

READ  Najbardziej oczekiwane otwarcia restauracji w Seattle, jesień 2023 r

Słychać, jak Kelsey mówi swojej dziewczynie: „Chodź tu, dziewczyno”, po czym mocno ją ściska.