3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obsada The Sisterhood of the Traveling Pants ponownie się łączy

Obsada The Sisterhood of the Traveling Pants ponownie się łączy

Zebraliśmy się tu dzisiaj, aby uczcić magiczny dar dany nam: A Braterstwo podróżnych spodni Zjazd!


America Ferrera, Blake Lively, Amber Tamblyn i Alexis Bledel, którzy w filmie z 2005 roku i jego sequelu z 2008 roku wcielili się w cztery najlepsze przyjaciółki dzielące tę samą magiczną parę dżinsów, pozowały razem do zdjęć, świętując nominację do nagrody Ferrera’s Critics’ Choice Awards podczas specjalnego wydarzenia ceremonia projekcji. lalka Barbie w piątek w Nowym Jorku.


„Sisterhood wyszło w kolorze różowym, aby uczcić mój występ w nim lalka Barbie Zeszłej nocy” – Ferreira Skomentował jej post na Instagramie. „Kocham te kobiety całym sercem”.Mimo że od ostatniego filmu minęło 15 lat, „Sisterhood” nadal cieszy się dużym zainteresowaniem poza ekranem. W 2018 roku Ferrera udostępniła na Instagramie zdjęcie czwórki świętującej wiadomość o swojej ciąży. pismo„Zaczynam nowy rok z błogosławieństwem mojej siostry”.


Obsada powiedziała EW w 2013 roku, że zbliżyli się do siebie dopiero kilka lat po nakręceniu oryginalnego filmu.


„Byliśmy dla siebie częścią życia w naprawdę znaczący sposób, wykraczający poza wspólne kręcenie filmu” – powiedziała Ferreira. „Prawie zapominamy, że nakręciliśmy razem film, ponieważ nasza przyjaźń wyrosła z wielu innych doświadczeń. Fakt, że nasza przyjaźń zaczęła się od tego pięknego filmu, który miał tak wielkie znaczenie dla nas wszystkich, naszego życia, naszej kariery i naszej przyjaźni, sprawił, że Zawsze jestem za to wdzięczny.”

READ  Will Smith uwielbia klapsy i pokazuje fałszywe klapsy młodemu fanowi


„Bractwo Wędrujących Spodni”.
Zia Pera / Warner Bros

Ferrera wyraziła wówczas również swoje nadzieje związane z potencjalnym trzecim filmem. „Księga piąta [Sisterhood Everlasting] „Film zaczyna się 10 lat po czwartej książce, więc wszyscy bohaterowie są w wieku, w którym my jesteśmy teraz” – powiedziała. „Wiem, że nasza czwórka będzie zachwycona [to make another film]I będzie wspaniale.”


W rozmowie z EW w 2017 roku Tamblyn potwierdził, że „od jakiegoś czasu trwają prace nad trzecim filmem”, dodając: „Mam bardzo duże nadzieje, że stanie się to raczej wcześniej niż później”.


Chcesz więcej wiadomości filmowych? Subskrybuj Bezpłatny biuletyn Entertainment Weekly Najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i nie tylko.


Powiązana zawartość: