29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

James Mangold reżyseruje biografię Bustera Keatona na XX wiek – termin

James Mangold reżyseruje biografię Bustera Keatona na XX wiek – termin

oprócz: Z uruchomioną produkcją Indiana Jones 5 Przeciągnij do domu hit, James Mangold Aranżuje swoją przyszłą kartę taneczną, skupiając się teraz na filmie skupionym wokół jednego z najbardziej kultowych talentów Hollywood. Źródła mówią Terminowi, że Mangold i Studia XX wieku Trwają prace nad projektem o życiu reżysera i komika Buster Keaton, z Mangold ustawionym na reżyserię i produkcję. Film pochodzi z książki Buster Keaton: Przejdź do pościgu Marion Mead, kierownictwo nadało temu tematowi najwyższy priorytet podczas spotkań z pisarzami w celu dostosowania książki.

Ikona amerykańskiego kina, Joseph Frank „Buster” Keaton, był pionierem we wczesnych latach kina niemego i do dziś uważany jest za jednego z największych komików fizycznych w historii kina. Jego akrobacje są w takich klasykach Generał A Sherlock Jr. Wciąż jest uważany za jeden z najbardziej imponujących dzieł do wykonania, ugruntowując go jako jedną z fundamentalnych postaci w historii kina.

Mangold wydaje się dobrze pasować do ożywienia historii Keatona ze względu na jego zespół, który dostarcza jego niesamowite fotosy w filmach takich jak 3:10 do Yumy, Logana, Forda kontra Ferrari i dalej Indiana Jones 5 Oprócz zapewniania historii zrównoważonych bogatymi arkanami postaci, takimi jak poprzednia autobiografia Johnny’ego Casha, zdobywcy Oscara Przejdź linię.

Projekt utrzymuje go również w rodzinie Disneya i 20th Century Studios, gdzie obecnie ma umowę od pierwszego wejrzenia. Relacje Mangolda pod numerem 20 sięgają czasów, gdy Hugh Jackman zdecydował się przejąć zarządzanie Rosomak Biznes franczyzowy, który skłonił go do kierowania wilkołak A Logan. Po przejęciu przez Disneya 20th Century został wkrótce wybrany przez studio i Stevena Spielberga na stanowisko reżysera. Indiana Jones 5, który obecnie filmuje z Harrisonem Fordem, ponownie wcieli się w rolę Jonesa.

Mangold jest reprezentowany przez WME, Management 360 i Sloane Offer Weber & Dern. Książka powstała na zamówienie agencji Echo Lake Entertainment na zlecenie agencji Robin Straus.

READ  Premiera filmu Mandalorian sezonu 3 - The Hollywood Reporter