16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eddie Vader anuluje Pearl Jam z powodu uszkodzenia gardła spowodowanego niesprzyjającą pogodą | dżem perłowy

Eddie Vader, główny zespół rockowy dżem perłowyZostał uderzony w gardło i przypisał to trudnym warunkom pogodowym we Francji w tym tygodniu.

Pearl Jam wystąpił w niedzielę na festiwalu Lollapalooza w Paryżu, a temperatura osiągnęła popołudniowy najwyższy poziom 36 stopni Celsjusza (96,8 Fahrenheita).

W środę odwołali koncert w Wiedniu, mówiąc: „Ze względu na trudne warunki w ostatnim plenerze pod Paryżem (ciepło, kurz i dym z pożarów) gardło piosenkarza Eda Vadera zostało uszkodzone. Odwiedzał lekarzy i był leczony ale jak dotąd jego struny głosowe nie wyzdrowiały. To wiadomość Okrutny i przerażający czas… dla wszystkich zaangażowanych.

Dodali, że „bardzo im przykro” i że zostaną zaoferowane zwroty pieniędzy.

W południowo-zachodnim regionie Gironde wybuchły pożary lasów Francja zeszły tydzień. Prawie 40 000 osób zostało ewakuowanych ze swoich domów, a spalono ponad 20 000 hektarów ziemi.

Dym z pożarów dotarł do Paryża, gdzie ekspert metrologii Sebastien Lyas powiedział Franceinfo: „Niebo jest pochmurne, trochę zamglone i wyczuwalny jest zapach spalenizny”.

Policja w Paryżu napisała we wtorek na Twitterze: „Czujesz zapach spalenizny… Ten zapach na pewno pochodzi z pożarów płonących w całej Francji. Powód? Zmienne wiatry. Nie blokuj linii telefonicznych alarmowych. Nie dzwoń do strażaków chyba że… udowodniono, że był pożar.

Następne spotkanie Pearl Jam odbędzie się w Pradze w piątek wieczorem, na wycieczce opisanej w A Pięciogwiazdkowa recenzja Guardian jako „delikatna i destrukcyjna nowa wizja klasycznego rocka”.

READ  HBO Max „Minx” został odwołany pomimo przedłużenia drugiego sezonu