31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rodzina dobrze aktora Benjamina wraca bezpieczna po jej stracie Raport - The Hollywood Reporter

Rodzina dobrze aktora Benjamina wraca bezpieczna po jej stracie Raport – The Hollywood Reporter

spotkanie rodzinne Aktorka Jada Benjamin została bezpiecznie odnaleziona po zgłoszeniu jej zaginięcia w Los Angeles.

Według postu udostępnionego na Twitterze w poniedziałek po południu przez jej ciotkę Jehan Johnston, 27-letni Benjamin był ostatnio widziany około 18:30 19 lutego w Tujunga Ave i Ventura Blvd w Studio City. Miała na sobie fioletowy T-shirt, różowe spodenki do biegania i białe tenisówki.

A Jocinda też jest matką Benjamina abonent Ulotka na Instagramie, która błaga o pomoc w odnalezieniu jej córki: „Nigdy nie sądziłem, że będę musiał pisać tego rodzaju post. Moje dziecko zaginęło. Pomóż mi ją znaleźć. Nie mogę oddychać”.

chodzący trup Aktor Vincent Ward również udostępnił post, zauważając, że kilkakrotnie współpracował z Benjaminem.

Policja w Los Angeles potwierdzono THR Od tego czasu aktorka została uznana za bezpieczną, a jej rodzina została powiadomiona. Dalsze szczegóły jej miejsca pobytu i okoliczności nie były od razu dostępne. Jej ciotka we wtorek zabrała się do mediów społecznościowych, aby podzielić się szczęśliwą wiadomością pismo„Cóż, to był zjazd rodzinny!!! Dziękuję!”

W tym napisy Benjamin TV szalony z twojej stronyA NiebezpiecznyA dbaćA utknąć w środkuA Southland A umysły kryminalistów. Wystąpiła także w thrillerach Morderstwo w Karam A ojczymfilm z wakacji Święta z moją byłą dziewczyną Z Dennisem Buttem i Travisem Cure.

Hollywoodzki reporter Skontaktowałem się z przedstawicielami Benjamina po więcej szczegółów.

To już drugi tego typu przypadek w tym miesiącu. Szpital publiczny Aktorka Lindsey Perlman Zgłoszono jego zaginięcie po tym, jak ostatnio widziano go 13 lutego w Hollywood. Została znaleziona martwa 18 lutego. Nie podano żadnych szczegółów co do przyczyny śmierci, która zostanie ustalona przez koronera.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 21 lutego o godzinie 20:11

22 lutego, 9:09 Zaktualizowano szczegóły dotyczące bezpiecznego lokalizowania i znajdowania Benjamina.

READ  Premiera „Emancypacji” Willa Smitha „Apple Thriller” — The Hollywood Reporter