22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak QB Brock Purdy usprawiedliwia wyrzucanie piłki na tle rozgrywających 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jak QB Brock Purdy usprawiedliwia wyrzucanie piłki na tle rozgrywających 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Pomiędzy młodszymi piłkarskimi dniami, a nawet zawstydzeniem związanym z ofensywnymi bogactwami 49ers, Brock Purdy wciąż uczy się, że w niektórych zagraniach musi porzucić przynętę.

Purdy, który ma na swoim koncie zaledwie siedem meczów w sezonie zasadniczym i play-offach NFL, został zapytany w czwartek o koncepcję wyrzucania piłki, gdy w danym meczu nie ma nic do zyskania, mimo że ma do dyspozycji elektrycznych rozgrywających.

„Wszyscy o tym wiemy, jeśli potrafisz podać piłkę Christianowi [McCaffrey],Debo [Samuel]Licencjat [Brandon Aiyuk],Jerzy [Kittle] „Wystarczy dwumetrowe podanie, a potem mogą wydarzyć się coś szalonego” – powiedział Purdy reporterom po treningu 49ers. „Czuję, że zawsze mam to z tyłu głowy, ale jednocześnie mam wrażenie, że przywracamy każdego człowieka. Można się z nimi uporać lub może wydarzyć się coś szalonego, jeśli spróbujesz to wymusić, więc po prostu je wyrzuć. Więc tak, jest to coś, czego ciągle się uczę.

Purdy wykonał 19 ze swoich 29 prób, wykonując dwa podania przyłożenia podczas zwycięstwa 49ers w pierwszym tygodniu 30-7 nad Pittsburgh Steelers w zeszłą niedzielę.

Purdy został trzykrotnie zwolniony przez gwiazdę Steelers, TJ Watta, ale zawodowiec z drugiego roku nie popełnił wielu innych godnych uwagi fauli w swoim pierwszym meczu w sezonie zasadniczym, odkąd doznał rozdarcia łokcia podczas meczu o mistrzostwo NFC w styczniu.

Jednak podczas meczu widziano trenera 49ers, Kyle’a Shanahana, który przekazywał młodemu rozgrywającemu mądrość w zakresie podejmowania decyzji.

„Mam ochotę dorastać, grać w piłkę nożną i tak dalej. Zawsze myślałem: «Człowieku, zawsze mogę mieć szansę na grę, nawet jeśli jej nie ma»” – powiedział Purdy. „Czasami możesz zrezygnować z gry, tak, jest to dość trudne. Mówisz sobie: «Człowieku, muszę wyrzucić piłkę i stracić drugą pozycję, żeby teraz grać jako trzeci»”. Czasem zdarzają się więc pewne sytuacje. Kiedy ktoś mówi: „Czuję, że mógłbym zrobić więcej”, ale my tak głosimy i w to oni wierzą, i całkowicie to popieram.

READ  Oceny zawodników USMNT World Cup vs. Walia: Tyler Adams wyróżnia się, gdy faul Walkera Zimmermana kosztuje USA

„Chodzi o mądre posługiwanie się piłką, a jeśli będziemy musieli uderzyć piłkę i skierować ją z powrotem do naszej obrony, jestem za tym. Mamy świetną obronę. Chodzi więc o wybieranie bitew. „

Rozgrywający NFL to coś więcej niż tylko talent, umiejętność inteligentnej gry oraz podejmowania szybkich i właściwych decyzji, aby ulepszyć swój zespół.

Purdy nie jest okazem fizycznym i z pewnością w NFL jest więcej utalentowanych zawodników, ale Shanahan i drużyna 49ers dostrzegli w nim coś, co uzasadniało użycie na nim numeru 262 i ostatecznego draftu na rok 2022.

W tym tygodniu 24-latek został zapytany, czy jego sukces może zmusić drużyny NFL do zmiany sposobu, w jaki oceniają rozgrywających z uczelni przystępujących do draftu.

„Człowieku, to dość inspirujące pytanie. Myślę, że oczywiście dotyczy ono podejmowania decyzji, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i podejmowania właściwych decyzji” – powiedziała Purdy reporterom. Jasne jest wtedy, jak mądrze obchodzić się z piłką. Czuję, że jeśli możesz po prostu robić te rzeczy i robić to, co każe ci rozmówca, a nie robić za dużo, myślę, że możesz pomóc drużynie odnieść sukces.

„I to właśnie próbowałem sobie przypomnieć i nie próbować robić zbyt wiele, nie próbować być superbohaterem i robić wszystko, ale podejmować właściwą decyzję w każdym meczu i robić to konsekwentnie. Dlatego nie nie rób tego.” „Niekoniecznie wiem, czy to jest to, o co ludzie teraz pytają, czy zamierzają wybrać rozgrywającego w późnych rundach, czy nie. Ja jednak tak robię i myślę, że to działa”.

POWIĄZANE: Przesadna reakcja 49ers: Czy Purdy otrzyma franczyzę QB?

Jak dotąd Purdy postępuje właściwie i zdobył zaufanie Shanahan. Zespół 49ers odszedł od Jimmy’ego Garoppolo i Treya Lance’a na rzecz produktu stanu Iowa, co jest prawdziwym wotum zaufania.

Każdy tydzień to dla Purdy proces uczenia się. Być może na początku swojej kariery w NFL wciąż popełnia błędy, ale wyraźnie pracuje nad poprawą szybkości podejmowania decyzji.

READ  Tiger Woods zajął 39. miejsce w JP McManus Pro-Am, a Xander Schauffele wygrał

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk