30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Logan Webb rozegrał osiem rund w przegranej Giants z Rockies

Logan Webb rozegrał osiem rund w przegranej Giants z Rockies

DENVER – Nie ma nagród pocieszenia. Nie o tej porze roku.

Kiedy więc Giants przegrali z Rockies 3:2 w piątkowy wieczór na Coors Field, debiutant Logan Webb nie wahał się odpowiedzieć, gdy zapytano go, czy znalazłby pocieszenie w kolejnym znakomitym występie na kopcu.

„Szczerze mówiąc, nie” – powiedział.

Strata była nagła i oszałamiająca. Kosztowało to także San Francisco home run w zaciętym wyścigu National League Wild Card. Po zwycięstwie D-backów, Marlinsów i Redsów wszyscy przeskoczyli Giants w rankingach, tracąc trzecie miejsce w Wild Card.

W jednym z najdziwniejszych meczów, jakie Giants kiedykolwiek rozegrali na Coors Field – miejscu, gdzie „dziwny” jest często odpowiednim słowem – nie udało im się trafić ani razu przez siedem rund przeciwko starterowi z Kolorado Chase’owi Andersonowi, a mimo to objęli prowadzenie. 1 -0.

San Francisco pozostało bez trafień w starciu z zastępcami Justinem Lawrence’em i Nickiem Mearsem, zanim J.D. Davis przełamał ofertę bez trafienia dubletem i objął prowadzenie w dziewiątej rundzie meczu 1-1.

Davis ostatecznie strzelił gola po ataku Wilmera Floresa, który dał drużynie Giants prowadzenie 2:1.

Jednak w końcówce dziewiątej rundy podchodzący bliżej Camilo Duval nie mógł zapobiec szansom na szalone zakończenie dziwacznego pojedynku. Charlie Blackmon rozpoczął, wykonując dublet na lewy środek, a Duvall później wyszedł jednym uderzeniem Nolana Jonesa.

Następnie Elihoris Montero uderzył w lewą stronę, a rzut Mike’a Yastrzemskiego nie trafił w rękawicę łapacza Patricka Baileya, ponieważ trafił Blackmona w tyłek, gdy ten osunął się na talerz. Piłka odleciała od Baileya i z powrotem, umożliwiając Jonesowi zdobycie zwycięskiego gola.

„Oczywiście jest to ciężka strata” – powiedział menadżer Gabe Kapler. „Ale myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, że jutro mamy szybką poprawę sytuacji w początkowej fazie gry, a mamy takie dwie”.

Obecna seria przeciwko ostatnim w tabeli Rockies jest szczególnie ważna dla Giants, którzy po opuszczeniu Denver grają z D-backami, Dodgersami i Padresem, przez co ich harmonogram jest jednym z najtrudniejszych do zakończenia sezonu zasadniczego wśród pretendentów do NL Wild Card. . To połączenie wiąże się z własnymi, wyjątkowymi wyzwaniami, ale z powodu deszczu w czwartkowy wieczór kluby rozegrają w sobotę double-header.

READ  Wilson Contreras z Cardinals przenosi się do DH, Outfielder: Co to oznacza dla jego czasu gry

Biorąc pod uwagę, że między zakończeniem piątkowego meczu a pierwszym meczem zaplanowanym na sobotę pozostało 15 godzin, mentalne wymazanie tego meczu z pamięci Giants może być trudne.

„Cieszę się, że jest 12:10 [p.m. MT] Powiedział: „Mecz, a nie trzeci mecz”. – Abyśmy mogli wyjść na boisko i wrócić do swojej gry.

Przez większą część sezonu w drużynie Giants panował chaos. Jednak gdy w piątek Michael Conforto powrócił do składu, regularna kolejność odbijania wreszcie wróciła do pełnej formy po home runie, w którym nietoperze drużyny z San Francisco ożyły po zimnej przerwie.

Pod względem defensywnym Giants należeli do najgorszych drużyn w głównych ligach, rozpoczynając piątkowe spotkanie ze 101 błędami wiodącymi w lidze MLB. Liczba ta wzrosła do 102 po pechowym E-7 na Yastrzemskim, którego dobry rzut zamienił się w zły.

Kiedy jednak na najbardziej przyjaznym stadionie pierwszej ligi nietoperze ucichły, obrona była nietypowo silna. W szóstej rundzie zatrzymujący się Brandon Crawford wykonał potężny skok z pełnym wyprostem, aby złapać piłkę po ziemi od Brentona Doyle’a kierującego się w stronę środkowego pola.

W następnej grze pierwszy bazowy LaMonte Wade Jr. Sam nurkuje, aby rozpocząć 3-1 z Webbem kryjącym torbę.

Te błyskotliwe zagrania pomogły Webbowi pewnego wieczoru, kiedy przydałaby mu się również niewielka pomoc ze strony składu, chociaż jest przyzwyczajony do tego, że jej nie otrzymuje — przed zwycięstwem 9:1 nad Rockies w zeszłym tygodniu w Oracle Park Webb miał najniższą Wsparcie dla runów (3,03 runów na dziewięć rozegranych rund) wśród kwalifikujących się starterów w 2023 r.

Jednak w piątek praworęczny zaliczył osiem imponujących rund, uzyskując jeden run na cztery trafienia, nie przechodząc żadnego i trafiając sześć.

Chociaż ten zaszczyt byłby miły, nie przewidujemy nagród pocieszenia, jeśli nie zagrasz w październiku. Webb i Giants przypomnieli sobie ten piątek.

Dodał: „Celem jest zwycięstwo w meczu”. – A tego nie zrobiliśmy.