24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak pełna mocy przemowa Tiro Estrady przed meczem ożywiła jego kolegów z drużyny Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jak pełna mocy przemowa Tiro Estrady przed meczem ożywiła jego kolegów z drużyny Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SAN FRANCISCO — Giants, przyparci do ściany i bardziej zagrożeni upadkiem niż wyścig play-off, potrzebowali iskry – jakiejkolwiek iskry – na cały sierpień.

San Francisco przegrało siedem serii z rzędu i uniknął remisu w niedzielnym zwycięstwie 8:5 nad Atlanta Braves. Walczący Atak Tytanów obudził się, jak to zwykle bywa po długim okresie zimna, ale coś w zwycięstwie wydawało się inne. Energia na Oracle Park była wyczuwalna, a Giants wyglądali jak zespół, któremu wstrzyknięto nowe życie, dominując na talerzu, na kopcu i na boisku.

Stało się tak dlatego, że przed meczem drugi bazowy Cerro Estrada odbył prywatne spotkanie drużyny w klubie Giants, podczas którego przemówił do całej drużyny i przekazał mocne przesłanie, które nie tylko odbiło się echem wśród jego kolegów z drużyny, ale miało natychmiastowy wpływ na mecz, który nastąpił po meczu. .

Estrada, za pośrednictwem tłumacza i asystenta trenera uderzeń Pedro Guerrero, stał przy swojej szafce i rozmawiał z kolegami z drużyny, co zrozumiałe, sfrustrowanymi zmaganiami drużyny, o zmianie mentalności, jaką musieli przyjąć w ciągu pozostałych 32 meczów sezonu zasadniczego. Estrada chciał, aby jego przesłanie było słyszalne głośno i wyraźnie, dlatego specjalnie poprosił Guerrero, aby dokładnie przetłumaczył każde wypowiedziane przez niego słowo, bez parafrazowania, aby jego przesłanie zostało poprawnie przekazane.

„Mecz zmotywował mnie, co robiliśmy już wcześniej” – powiedział Estrada reporterom po meczu. „Po prostu poprosiłem zespół, aby wyszedł na boisko, zajął dodatkową bazę i zrobił to, co robiliśmy wcześniej.

„Wszyscy wiedzą, że mieliśmy bardzo trudny i pełen wyzwań sierpień, więc po prostu powiedziałem zespołowi, że jesteśmy w stanie iść do przodu i robić pozytywne rzeczy. To była po prostu pozytywna wiadomość, którą chciałem przekazać zespołowi”. Pozostał miesiąc i myślę, że wciąż mamy szansę, aby przyjechać i nie zapomnieć o tym, co zrobiliśmy na początku, i spróbować zapomnieć o sierpniu.

READ  Rankingi College Football Playoff: Ohio State, Georgia, Michigan i Florida State pozostają na szczycie

Jego wiadomość została bardzo dobrze przyjęta i trafiła w sedno wielu sfrustrowanych graczy Giants, którzy szukali odpowiedzi przez większą część miesiąca.

„Oczywiście minął od nas nieco ponad miesiąc, ale to nie może umniejszać indywidualnego podejścia żadnego z nas do gry” – powiedział miotacz Tristan Beck o spotkaniu z Estradą. „Jedną z rzeczy, która naprawdę mnie poruszyła, było to, że wspomniał o tym, jak poddajesz się jednemu trafieniu, a może jedno trafienie nie idzie tak, jak myślisz, nadal możesz wpływać na grę na milion sposobów, uruchamiać bazy i grać obrona.”

„Wspaniale było go zobaczyć” – powiedział rybak Patrick Bailey. „Myślę, że tego potrzebujemy. Myślę, że zrobił postęp”.

Spotkanie zespołu było nie tylko pierwszym wystąpieniem Estrady do sali pełnej członków drużyny, ale był to także pierwszy raz, kiedy jakikolwiek gracz Giants zwrócił się do grupy prywatnie w tym sezonie.

„W tym roku był to pierwszy raz” – powiedział Estrada. „Myślę, że to była konieczna rzecz. Myślę, że wszyscy czuli potrzebę odbycia tego spotkania. Chcę, żeby wszyscy grali mocno, szanowali grę, grali naprawdę mocno w każdej połowie i na każdym korcie”.

Na pierwszy rzut oka Estrada może wydawać się cichy i powściągliwy, ale stał się wokalnym liderem Klubu Giants. Jak na ironię, drugim wokalnym liderem drużyny, którego menadżer Giants Gabe Kapler chwali najbardziej, jest weteran rozgrywający Wilmer Flores, który również okazuje się jednym z cichszych graczy w drużynie.

Pomimo tego, jak można postrzegać osobowość Estrady, nie miał on problemów z kontaktami twarzą w twarz z kolegami z drużyny i wie, że podobnie jak wielu innych zawodników w klubie jest szanowany za sposób, w jaki gra.

„Wcale nie jestem nieśmiały i nie mam problemu z zwoływaniem zebrań zespołu” – wyjaśnił Estrada. „Chłopaki, moja twarz może zdradzać, że jestem zdenerwowany, ale nigdy nie jestem zdenerwowany, jestem bardzo pozytywną osobą. Ale szanuję wszystkich, a oni szanują mnie, więc łatwo było zwrócić się do zespołu”.

READ  Julius Randle prowadzi Knicks do pierwszego zwycięstwa w Denver od 16 lat

„Wszyscy wiedzą, że daję z siebie wszystko, nie ma znaczenia, jaki będzie wynik meczu. Myślę, że szanuję wszystkich w tym klubie i myślę, że oni też mnie szanują. Powołanie zespołu nie jest łatwe. spotkanie, zwłaszcza z kolegami z zespołu, którzy mają duże doświadczenie, ale pomyślałem, że to właściwy moment, aby podzielić się pozytywnym przesłaniem, które prawdopodobnie pomoże nam przez resztę drogi”.

Jego samoocena jest w 100% trafna i nie traci czasu na potwierdzanie swoich słów swoją grą na boisku. W niedzielnym zwycięstwie Estrada miał tylko 1 na 5 punktów z RBI, ale wykonał dwa spacery, strzelił dwa ogromne runy, zadał świetny cios na jednego auta i wykonał imponującą grę nurkową na drugiej bazie podczas przechwytu . Pierwszy bazowy Braves Matt Olson uderzył w górnej części ósmej rundy.

„To facet, którego podziwiam w tym zespole” – powiedział Beck. „Kiedy przemawia, ma na sobie dużą wagę i bardzo mi się podobał przekaz, a on poszedł tam i przekazał go. Myślę, że byłby to inny mecz, gdyby Theroux nie robił wszystkiego, co w jego mocy, by zająć drugie miejsce”.

Odciski palców Estrady były wszędzie na zwycięstwie Giants, a jego przesłanie przed meczem było w pełni widoczne nie tylko na temat jego występu, ale także występów jego kolegów z drużyny.

„Dzisiejszy dzień był dobrym przykładem tego, co możemy zrobić” – powiedział Estrada. Graliśmy naprawdę ciężko, zdobyliśmy dodatkową bazę i efektem było zwycięstwo zespołowe.

„Facet, którego potrzebowaliśmy dzisiaj pokonać go tak, jak zrobił to Theroux, rzeczywiście to zrobił” – Kapler powiedział o przemówieniu i występie Estrady na boisku.

Po niedzielnym zwycięstwie Giants (67-63) tracą 1,5 meczu do rywali z NL West, drużyny Arizona Diamondbacks (69-62), i zapewniają sobie trzecie i ostatnie miejsce w lidze z dziką kartą.

READ  Dreyer: Rozważam dodanie Mitcha Garvera do Seattle Mariners

Wydawało się, że w sierpniu Giants byli najdalej od drużyny play-offowej, ale w niedzielę całkowicie odwrócili scenariusz. Estrada jest przekonany, że zespół może zapewnić sobie miejsce w play-offach, pod warunkiem że opanuje podstawy i będzie zachowywał tę samą konkurencyjną mentalność, która zaprezentowała się w niedzielę.

„Musimy oczywiście wygrać, aby dostać się do play-offów. Ale wiecie, że mamy tutaj zdolnych zawodników, którzy potrafią biegać, potrafią uderzać. Możemy rywalizować, o ile będziemy rywalizować i starać się robić podstawowe rzeczy w każdym meczu Myślę, że mamy szansę zakwalifikować się do play-offów.

Po dziewięciu meczach, na które składa się sześć meczów przeciwko najlepszej drużynie MLB, Atlanta Braves i trzy przeciwko debiutantowi Philadelphia Phillies, w nadchodzących dniach Giants będą nadal poddawani testom. San Francisco rozegra 10 meczów z pretendentami do play-offów, Cincinnati Reds, gwiazdorskim San Diego Padres i Chicago Cubs, którzy obecnie zajmują drugie miejsce w NL Wild Card.

Nie jest to wcale łatwiejsze i Giganci muszą teraz bardziej niż kiedykolwiek potraktować przesłanie Estrady poważnie.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk