5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zamień Brownów na Dustina Hopkinsa i przydziel Cade’a Yorka

Zamień Brownów na Dustina Hopkinsa i przydziel Cade’a Yorka

Cleveland uporało się z problemem kopnięć.

Według wielu raportów, po trudnych przygotowaniach przedsezonowych, w których brał udział Kid York w czwartej rundzie draftu 2022, Browns pozyskali Dustina Hopkinsa od Chargers. Cleveland wyśle ​​do Los Angeles osobę wybieraną w siódmej rundzie wyborów w 2025 roku, aby sfinalizować transakcję.

Według wielu doniesień York zostanie zwolniony, co oznacza, że ​​Hopkins natychmiast stanie się podstawowym składem.

Hopkins stracił swoją kopającą pracę w Los Angeles na rzecz Camerona Deckera. Jednak Hopkins w okresie przygotowawczym strzelił 2 z 2 rzutów z gry i 3 z 3 dodatkowych punktów.

Po dołączeniu do Chargers w 2021 roku Hopkins utrzymał tę pozycję do 2022 roku, ale w październiku doznał kontuzji ścięgna podkolanowego. Tęsknił za resztą sezonu.

Przed kontuzją Hopkins trafiał 9 na 10 celnych rzutów z gry, 12 z 12 zdobywanych dodatkowych punktów, a 90 procent swoich pierwszych rzutów przeznaczał na przyłożenia.

Hopkins (32 l.) był czołowym napastnikiem Waszyngtonu w latach 2015–2021. Strzelił 85 procent rzutów z gry w swojej karierze i 94 procent dodatkowych punktów.

York trafił do kosza z gry z 58 jardów i w zeszłym roku wygrał inaugurujący sezon mecz Cleveland przeciwko Karolinie. Jednak zakończył sezon z zaledwie 24 ze swoich 32 goli z gry i stracił kilka dodatkowych punktów.

Choć według wszystkich relacji Yorke spisali się dobrze na treningach, w okresie przygotowawczym strzelili tylko 4 z 8 celnych rzutów z gry, a to właśnie te bramki się liczą. Stracił także dodatkowy punkt podczas sobotniego ostatniego meczu sezonu przeciwko Chiefs, który został wyeliminowany przez rzut karny.

READ  Odpływy Bahrajnu zostaną wypełnione betonem na czas pierwszego wyścigu F1 2024