29 marca, 2024

Horror i dramat połączyły się! Polska już w setach prowadziła 2:0 i przegrała półfinał M¦ U21!

Polscy siatkarze W tiebreaku potrafią zrobić coś niezwykłego. Byli już na łopatkach, bo przegrali 2:8. Jednak wstali i zaczęli grać lepiej. Po złamanym ataku Największa włoska gwiazda – Alessandro Micheletto 12:12 Był remis. Stephanie następnie pomyślnie zakończyła atak z lewej strony. W następnym długim ruchu biało-czerwoni dotknęli siatki. Bardos Gomuska został usunięty z meczu.

Obejrzyj wideo
Kim jest trener drużyny siatkarskiej? Kandydat ma większe szanse

Nowe informacje o rzucaniu gwiazdą Scra Pechato. PREZYDENT: „Nieodwołalna decyzja”.

Polacy świetnie się bawią

Pierwszy komplet Włochów został zmontowany o godzinie 12:11. Potem był moment decydujący. Polacy nadal zdobyli pięć punktów. W tym okresie dobrze grali w tym bloku (cztery punkty w tej grupie) i byli skuteczni w kontrataku. Ale gospodarze byli w stanie zbliżyć się o dwa punkty. Ta funkcja była nadal obecna o 18:20. Po tym polska drużyna zdobyła trzy kolejne punkty z powodu błędów (12-4 w tym meczu), wykorzystując niekompetencję przeciwników.

W drugim meczu drużyna prowadzona przez Daniela Blisky’ego ponownie była pod wrażeniem bloku (5) i ataku. Włosi podejmowali ryzyko w serwowaniu, ale popełniali błędy. Ponadto mieli również słabości w ataku. Po dwóch setach zdobyli 23 źrebiąt i poletek 10. Polska drużyna odskoczyła w środku seta. Od 13:12 wyszli na prowadzenie o 17:12.

Michelido wziął sprawy w swoje ręce

Polacy mogą chcieć szybko zapomnieć o trzecim secie, ponieważ zostali całkowicie zatrzymani. Dość napisać, że grali słabo w każdym elemencie siatkówki i zdobyli tylko 11 punktów. W tej grze nie trafiają niczego przez blok. We włoskiej drużynie dobrze prosperował Alessandro Micheletto. To kolejna zła wiadomość dla naszego zespołu.

Micheletto i Tommaso Stefani również poprowadzili włoską drużynę do zwycięstwa w czwartym secie. W nim zawodnicy ostatecznie zagrali lepiej. 21:20 Nie pozwolili pierwszym Polakom zdobyć punktu.

Micheldo i Stephanie zdobyli najwięcej punktów w meczu – 22 i 17. W związku z tym Anthony Quasichroch i Carol Arbanovic byli najbardziej utytułowanymi Polakami (12 i 11).

READ  Polska fabryka ESS firmy Northvolt zdobyła 17,8 mld euro dotacji unijnych

Nowy poziom dla Polaków! Takie są zasady Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej 2022

W finale reprezentacja Włoch zmierzy się z Rosją, a w drugim półfinale Argentyna wygrała 3:0 (27:25, 28:26, 25:17).

Polska – Włochy 2:3 (25:20, 25:20, 11:25, 20:25, 12:15)