12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„holograficzny” występ Tony Awards po proteście

„holograficzny” występ Tony Awards po proteście

antropomorficzny Teraz ma wystąpić na ceremonii rozdania nagród Tony.

Decyzja ta zapadła po potępieniu ze strony fanów i samego dramatopisarza Davida Adjmiego, po ogłoszeniu początkowego składu występu i nieuwzględnieniu programu. chwila antropomorficzny to sztuka zawierająca ścieżkę dźwiękową Willa Butlera z Arcade Fire, która była nominowana do nagrody Best Score oraz 12 innych nagród Tony.

Producenci Tony’ego, Glenn Weiss i Ricky Kershner, zasugerowali we wtorek, że serial może być w przygotowaniu. W wywiadzie z reporter z Hollywood, Producentów zapytano, czy toczą się dalsze dyskusje na temat ich występu.

„Zawsze dyskusje zaczynają się tu i tutaj” – odpowiedział Weiss, wyciągając ręce mniej więcej na długość linijki. „Istnieje wiele spekulacji, a ludzie formułują własne osądy i opinie, a w naszym programie staramy się jak najlepiej reprezentować sezon w ramach czasu, jakim dysponujemy. Ale nie martwcie się. Przed nami jeszcze wiele rozdziałów. zostać napisanym.”

6 czerwca, w dniu ogłoszenia składu, pojawiła się reakcja na ogłoszenie składu antropomorficzny Nie wliczone. W OdpowiedźDramaturg David Adjmi napisał w X: „Chcieliśmy wystąpić, ale nie byli zainteresowani. Próbowaliśmy!”

Na ceremonii, która odbędzie się 16 czerwca, zaplanowano także występy nominowanych musicali Kabaret w klubie Kit Kat, Hell’s Kitchen, Illinois, Hilarious We Roll Along, Suffus, The Strangers, The Who Tommy I Woda dla słoni.

W środę ogłoszono także listę prezenterów nagród Tony, w tym Utkarsh Ambudkar, Nate Burleson, Cynthia Erivo, Jesse Tyler Ferguson, Josh Gad, Renée Elise Goldsberry, Sean Hayes, Taraji P. Henson, Julianne Hough, Jennifer Hudson, Angelina Jolie, Nick . Jonas, Idina Menzel, Ashley Park, Jim Parsons, Wendell Pierce, Ben Platt, Anthony Ramos, Andrew Rannells, Solomon Thomas, Taylor Tomlinson, Pete Townshend, Tamara Toney, Adrienne Warren, Patrick Wilson i Jeffrey Wright.

READ  Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi na stadionie Arrowhead w Nowym Jorku

77. ceremonia wręczenia nagród Tony Awards będzie uczczeniem sezonu 2023–2024 na Broadwayu. Przedstawienie Tony Play, wystawiane przez Broadway League i American Theatre Wing, jest emitowane w stacji CBS od 1978 roku.

Ariana DeBose będzie gospodarzem przedstawienia w David H. Koch Theatre w Lincoln Center for the Performing Arts w Nowym Jorku. Ceremonia będzie transmitowana na żywo w godzinach 20:00–23:00 ET/17:00–20:00 czasu PT 16 czerwca w CBS oraz w Paramount+ w USA.

Julianne Hough i Utkarsh Ambudkar będą gospodarzami przedpremierowego pokazu Tony Awards, Tony Awards: Act One. Wydarzenie specjalne obejmie prezentację pierwszej rundy nagród i będzie transmitowane na żywo w bezpłatnym serwisie streamingowym Paramount Pluto TV w godzinach 18:30–20:00 ET/15:30–17:00 PT.

Nagrody Tony powstają we współpracy z Tony Award Productions i White Cherry Entertainment. Kirshner i Weiss są showrunnerami i producentami wykonawczymi w White Cherry Entertainment, a Weiss pełni funkcję reżysera. Jack Sussman jest także producentem wykonawczym.