28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Happy Gilmore 2” zostało potwierdzone przez Drew Barrymore.  Powtarzam, to nie są ćwiczenia…

„Happy Gilmore 2” zostało potwierdzone przez Drew Barrymore. Powtarzam, to nie są ćwiczenia…

Zapomnij o wyborach w 2024 r., Final Four i każdym innym ważnym wydarzeniu. Zdyszana Drew Barrymore otrzymała prawdziwą wiadomość.

W klipie wprowadzającym z piątkowego odcinka Pokaz Drew Barrymore’aprezenter telewizji dziennej ujawnił kilka ważnych wiadomości na temat Adama Sandlera — napisał dla niego scenariusz Szczęśliwego Gilmore'a 2.

„Chcę tego. Potrzebuję tego. A wczoraj nie spałem, a moja córka patrzyła”. Billie Madison,Barrymore mówi na filmie. „Wysłałem Sandlerowi nagranie wideo, a on przesłał mi kolejne i czekam, czy to potwierdzi Szczęśliwego Gilmore'a 2 scenariusz.”

Barrymore spojrzała później na swój telefon, aby to pozornie potwierdzić Szczęśliwego Gilmore'a 2 On jest w pracy. „Właśnie mam najświeższe wieści” – mówi. „Powiem tylko jedno: z mojego źródła praca jest w toku”.

„Jest proces i ten proces trwa” – powtarza.

Barrymore zainspirował się do zapytania o projekt po tym, jak Christopher McDonald, który grał złoczyńcę Shootera McGavina w komedii o golfie z 1996 roku, powiedział jej, że Sandler pokazał mu scenariusz kontynuacji.

„Widziałem Adama jakieś dwa tygodnie temu i powiedział: «McDonald, to ci się spodoba»” – powiedział w programie Ken Carman Show w Cleveland Radio. 'Co powiedziałeś?' – A co powiesz na to – powiedział i pokazał mi pierwszy szkic książki Szczęśliwego Gilmore'a 2. Może powinnaś to usunąć, bo nie chcę być kłamcą, ale pokazał mi to i pomyślałam: „OK, byłoby fajnie”. Więc jest w przygotowaniu. Fani tego żądają, do cholery!

READ  Strzał przy starcie – najnowsze: raport koronera rapera Migos ujawnia nowe szczegóły śmierci, gdy Offset składa hołd