28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na Amazonie trwają prace nad serialem telewizyjnym „Legalna blondynka”.

Na Amazonie trwają prace nad serialem telewizyjnym „Legalna blondynka”.

Na platformie Amazon Prime Video trwają prace nad serialem telewizyjnym osadzonym w uniwersum „Legalnej blondynki”. różnorodny Potwierdził to.

Nie są dostępne żadne szczegóły fabuły, ale producentami wykonawczymi projektu są Reese Witherspoon wraz z Joshem Schwartzem i Stephanie Savage, a Schwartz i Savage również piszą scenariusz. Witherspoon zagrała w dwóch filmach „Legalna blondynka” i będzie producentem wykonawczym pod szyldem Hello Sunshine u boku Lauren Neustadter. Hello Sunshine jest częścią Candle Media. Schwartz i Savage są producentami wykonawczymi za pośrednictwem Fake Empire. Marc Platt, producent filmów, będzie także producentem wykonawczym. Produkcją zajmie się Amazon MGM Studios.

Wcześniej informowano, że Amazon chciał rozwijać nowe projekty w oparciu o własność intelektualną, którą kontrolował po przejęciu MGM w 2022 r. Jednym z takich projektów był „Legally Blonde”, obok innych, takich jak „Barbershop” i „Robocop”.

Pierwszy film Legalna blondynka trafił do kin w 2001 roku. Witherspoon zagrała Elle Woods, dziewczynę ze stowarzyszenia skupiającą się na modzie, która postanawia studiować na Harvard Law School, próbując odzyskać swojego chłopaka. W trakcie tego procesu odkrywasz naturalną kompetencję prawniczą.

Film odniósł ogromny sukces kasowy, zarabiając na całym świecie ponad 140 milionów dolarów. Kontynuacja, „Legalna blondynka 2: Ruda, biała i blondynka”, została wydana w 2003 roku. Trzeci film bezpośrednio do wideo został wydany w 2009 roku, chociaż Witherspoon nie wystąpił w roli tytułowej, ale był producentem. Musical oparty na pierwszym filmie zadebiutował na Broadwayu w 2007 roku, zdobywając kilka nominacji do nagród Tony i Drama Desk.

Schwartz i Savage są najbardziej znani z pracy nad szkolnym hitem „Plotkara”, który był emitowany na antenie stacji CW przez sześć sezonów. Schwartz stworzył także serial dramatyczny stacji Fox The OC, którego Savage był producentem wykonawczym. Duet wyprodukował także niedawny restart „Gossip Girl” dla Max i współtworzył programy takie jak „City on Fire” dla Apple TV+ i „Nancy Drew” dla CW.

READ  Pete Davidson spędza noc Wild Boys ze Scottem Disickiem

Są reprezentowani przez WME. Witherspoon i Hello Sunshine są reprezentowane przez CAA i LBI Entertainment.

Termin pierwszy poinformował o nowościach rozwojowych.