18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Film Nightbitch z Amy Adams w roli głównej

Film Nightbitch z Amy Adams w roli głównej

„Nightbitch” Searchlight Pictures z Amy Adams w roli głównej trafi do kin 6 grudnia.

Według oficjalnego sloganu Adams, sześciokrotnie nominowana do Oscara, gra kobietę „wrzuconą w rutynę wychowywania małego dziecka na przedmieściach w domu, która powoli przejmuje brutalną władzę głęboko zakorzenioną w macierzyństwie, gdy staje się coraz bardziej świadoma dziwnych znaków Jej zaprzeczenia, co sugeruje, że może zamienić się w psy.

Scott McNairy gra podróżującego męża Adams. Marielle Heller pisze i reżyseruje filmową adaptację uznanej pierwszej powieści Rachel Yoder.

Heller wyreżyserowała wcześniej film Pamiętnik nastolatki z 2015 roku, który przyniósł jej nagrodę Independent Spirit Award dla najlepszego debiutu fabularnego, a także nominację do DGA za debiut fabularny. Heller ma na swoim koncie także inne reżyserskie filmy: nominowany do Oscara film Freda Rogersa Piękny dzień w sąsiedztwie i film Can You Ever Forgive Me z Melissą McCarthy z udziałem Melissy McCarthy, a także filmowa produkcja What the Constitution Means to Me.

„Książka Rachel Yoder zaparła mi dech w piersiach” – powiedziała Heller, gdy ogłoszono, że obejmie stanowisko reżyserki w 2022 roku. „Nie miałam takich uczuć w stosunku do książki, odkąd tyle lat temu przeczytałam „Dziennik nastolatki” Mroczna, zabawna historia Rachel o macierzyństwie i wściekłości sprawiła, że ​​poczułam się zauważona. Adaptacja jej z myślą o Amy Adams była tym, co pomogło mi przetrwać pandemię.

Adamsa można było ostatnio oglądać w musicalu Disneya „Disenchanted” z 2022 r., a następnie wystąpi u boku Jenny Ortegi w filmowej adaptacji „Klary i słońca” Taiki Waititi.

Producentami „Nightbitch” są Heller, Adams, Anne Curry, Sue Naegle, Christina Oh i Stacey O’Neill.

READ  15-letnia córka Anny Nicole Smith, Danielle, cieszy się na imprezie Janet Jackson z tatą Larrym Birkheadem