22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Guardians wykorzystują 3-run home run w dziewiątej rundzie, aby wyprzedzić Yankees

Guardians wykorzystują 3-run home run w dziewiątej rundzie, aby wyprzedzić Yankees

NOWY JORK – Kilku graczy z klubu Guardians wciąż zwracało uwagę na to samo w poniedziałek wieczorem: odwróć kalendarz.

Zespół rozpoczął powolny start w kwietniu. Dokładnie 13-15. A przy nagle wysokich oczekiwaniach wobec klubu, który wszedł w sezon 2022 z oczekiwaniami, że zajmie miejsce na dole AL Central, rekord przegranych po pierwszym pełnym miesiącu wydawał się jeszcze bardziej rozczarowujący. Dlatego Cleveland koncentruje się na wzmocnieniu się w maju.

Kwiecień jest w lusterku wstecznym, ale plaga ofensywnych strażników była przytłaczająca podczas pierwszych ośmiu rund poniedziałkowego wieczoru Series Opener na Yankee Stadium. Wchodząc do dziewiątego, Cleveland zdobył tylko jedno trafienie – singiel Wśród Rosario w pierwszej rundzie.

Po ataku zapadła cisza, ponieważ wyglądało na to, że klub poniesie kolejną paskudną porażkę po ciężkim weekendowym wyjeździe do Bostonu. Zamiast tego Guardians znaleźli iskrę, która doprowadziła ich do tak wielu zwycięstw jeden po drugim w zeszłym sezonie, gdy zebrali się, by ukraść zwycięstwo Yankees 3: 2.

Stephen Cowan zaczął od przeboju. Rosario sięgnął po błędzie w polu gry zastępującego Claya Holmesa. Jose Ramirez wylosował, a Josh Naylor miał tylko kilka runów w swojej karierze przeciwko Yankees, wręczył sprzęgło, gdy wybił się na właściwe boisko, aby zremisować mecz. Po spacerze Josha Bella i przewinieniu Andresa Jimeneza, Gwardia była w stanie przeforsować decydujący bieg, gdy Mike Zunino zremisował wolne podanie pełne baz.

„Kiedy jesteśmy w stanie to zrobić, to jest coś, z czego jesteśmy zbudowani” – powiedział Zunino.

Cleveland z pewnością miał trochę szczęścia na kolanach, aby tak się stało. Domingo German, który był nietykalny przez osiem rund, został wycofany po tym, jak pozwolił Cowanowi zająć dziewiąte miejsce na jego 88. narzucie. A kiedy trener Yankees, Aaron Boone, zwrócił się do Holmesa, by zmierzyć się z Rosario, zapewniło to, że praworęczny zmierzy się z Naylorem z zasadą minimum trzech trafień.

READ  Gracze zapisali WR Bo Meltona do 53-osobowego składu, umieścili WR Samori Toure na IR

„Tak, potrzebujesz czegoś takiego, żeby dobrze poszło” – powiedział Zunino. „Wiesz, to jedna z tych rzeczy, w których powiedzieliśmy:„ Hej, odwróćmy kalendarz. Zacznijmy na dobry początek. ”

A gdyby nie Naylor, Rangersi nie byliby w stanie rozpocząć miesiąca pozytywnie. Jeśli chcą kontynuować ten sukces, będzie musiał nadal być tym graczem.

W swoim ostatnim pełnym meczu Naylor wygrał 3 na 5 z podwójnym sprzęgłem w trzech runach przeciwko Red Sox. Następnie rzucił tie-break przeciwko Yankees. Był w stanie być cierpliwy na talerzu, który czasami miał problemy w tym roku, szczególnie w ważnych momentach. Oto zestawienie jego statystyk do kwietnia:

Całkowity:212 średnio, 612 OPS
z mężczyznami w bazie: 213 średnio, 0,529 OPS
Z biegaczami na pozycji punktowej179 średnio, 0,426 OPS

„[Hitting coach Chris Valaika] „Pokaż mu kilka liczb z biegaczami na bazie, jak naprawdę wzrosła jego agresywność i że musi spróbować się z nim połączyć” – powiedział menedżer Guardians, Terry Francona. „Nie musi już nic robić. Po prostu musi być takim pałkarzem, jakim jest. To wystarczy”.

Stosowanie się do tej rady okazuje się korzystne w poniedziałki.

„To albo dobry początek, albo zły” – powiedział Naylor. „Nawet przez cały rok. … Wolałbym walczyć na starcie i mieć świetną pomoc i finisz niż gorący start, przeciętną średnią i kiepskie zakończenie”.

Powolny start zawsze był częścią historii Cleveland. W zeszłym roku klub osiągnął 15-14 w swoich pierwszych 29 meczach. W tym roku mają 14-15 lat. Duża część tożsamości Strażników ponownie zostanie zbudowana wokół powrotu, biorąc pod uwagę, że mają już sześć występów na płycie, co daje im prowadzenie w dziewiątej rundzie lub później, co ich prowadzi.

Teraz Strażnicy muszą wykorzystać ten impet i udowodnić, że kwiecień był tylko kolejnym powolnym początkiem.

READ  „Mamy plan”: Jazz zapowiada handel Mitchellem, przyznaje, że zmiana była konieczna

„Myślę, że jasno daliśmy do zrozumienia, że ​​kwietniowe mecze są tak samo ważne, jak mecze w dowolnym innym czasie” – powiedział Cal Quantrill, gracz Guardians. „Ale walczyliśmy w ostatnich trzech seriach. Szlifowaliśmy. Myślę, że ważne było dla nas, aby wygrać ten mecz tak, jak dzisiaj. [of] seria.”