29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

GPA Global przejmuje zakład poligraficzny ASG w Polsce

GPA Global, chiński producent rozwiązań opakowaniowych, sfinalizował przejęcie zakładu druku i pakowania ASG, dostawcy opakowań niestandardowych w Polsce.

Przejęcie jest częścią strategicznego planu ekspansji GPA Global w Europie.

Zlokalizowany pod Warszawą w Brusco obiekt wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do druku na tekturze falcowanej.

Pracownicy zakładu zajmują się montażem ręcznym z weryfikowalnym kodowaniem i sortowaniem, specjalnym wykończeniem i innymi umiejętnościami.

Obiekt o powierzchni 8 000 m² koncentruje się na wytwarzaniu specjalistycznych produktów z papieru i tektury, w tym wysokiej jakości pudełek składanych i solidnych.

Tom Wang, prezes GPA Global, powiedział: „Produkcja w Polsce ma dla nas strategiczne znaczenie, ponieważ globalne łańcuchy dostaw zbliżają się do miejsc konsumpcji towarów i chcemy nadal rozszerzać naszą obecność w regionie.

„Dzięki naszym zintegrowanym mocnym stronom i możliwościom nie możemy się doczekać rozszerzenia naszego globalnego zasięgu na naszą zintegrowaną bazę klientów”.

Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Umowa obejmuje również techniczne biura sprzedaży działu poligraficznego ASG w Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii.

Po przejęciu GPA Global będzie nadal obsługiwać biura sprzedaży technologii druku ASG w Wielkiej Brytanii i Holandii, a także swoją firmę w Paryżu.

Firma ma na celu poprawę usług i innowacji w tych obiektach.

Posunięcie to ma na celu pomóc europejskim klientom firmy w osiągnięciu ich celów i zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Pierwotnie sprzedawany jako Green Packaging Asia, GPA Global rozszerzyła się z Chin do Europy i Ameryki Północnej w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

W ostatnich latach firma nabyła kilka firm, w tym MW Luxury Packaging, Lucas Luxury i HUB Folding Box.

W marcu ubiegłego roku GPA Global połączyło się z amerykańskim producentem drukarek premium i pudełek składanych Pudełko składane piasty Stworzenie rozszerzonej usługi globalnego łańcucha dystrybucji.

READ  Sofidel otwiera nowy zautomatyzowany magazyn w Polsce