19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

George Santos pozywa Jimmy'ego Kimmela w związku z żartem Cameo za rzekome oszustwo

George Santos pozywa Jimmy'ego Kimmela w związku z żartem Cameo za rzekome oszustwo

Okazuje się, że nie każdy ma ochotę na swoje 15 minut nocnej sławy.


Po pojawieniu się w nowej części Jimmy Kimmel na żywoposeł Jorge Santos pozywa gospodarza wieczornego programu w związku z rzekomym niewłaściwym wykorzystaniem jego filmów z programu Cameo.


Były kongresman złożył w sobotę pozew cywilny przeciwko Jimmy'emu Kimmelowi, oskarżając go o używanie fałszywych nazwisk w celu wprowadzenia w błąd, jednocześnie namawiając Santosa do nagrywania filmów mających na celu kpić z jego „osobowości towarzyskiej”. Associated Press donosi.


Pozew złożony w Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla Południowego Okręgu Nowego Jorku wymienia Kimmel, ABC i The Walt Disney Company jako pozwanych i zarzuca naruszenie praw autorskich, oszustwo, naruszenie umowy i bezpodstawne wzbogacenie.


Santos domaga się odszkodowania w wysokości co najmniej 750 000 dolarów. W pozwie przytacza się konkretnie decyzję o skorzystaniu z licencji „do użytku osobistego” w Cameo, pomimo zamiaru emitowania filmów w telewizji przez program.


Jimmy Kimmel; Jerzego Santosa.

Mindy Small/Getty; Drew Angerer/Getty


„Szczerze mówiąc, fałszywe żądania Kimmela były śmieszne, ale to, co zrobił, stanowiło wyraźne naruszenie prawa autorskiego” – stwierdził w oświadczeniu dla AP Robert Fanton, prawnik Santosa.


Przedstawiciele ABC, Disneya i Kimmela nie odpowiedzieli natychmiast na prośby EW o komentarz.


Za pośrednictwem Cameo osoby prywatne i firmy mogą zamawiać spersonalizowane wiadomości wideo od celebrytów. W części grudniowego wieczornego programu Kimmel zagrał w grę, którą zatytułował „Czy Santos by to powiedział?” Gdzie testował, ile absurdalnych próśb spełni Santos. Ze skargi wynika, że ​​Kimmel złożył co najmniej 14 wniosków, posługując się fałszywymi nazwiskami i kontami.


Na podstawie klipów pokazanych na Jimmy Kimmel na żywoWśród próśb Santos pogratulował jednej osobie zjedzenia sześciu funtów mielonej wołowiny w niecałe 30 minut, a drugiej osobie sklonowania sznaucera o imieniu Adolf.W innym odcinku Kimmel zażartował z możliwego odwetu Santosa, mówiąc: powiedzenie„W czwartek pokazałem niektóre z nich na antenie, a teraz on żąda ode mnie 20 000 dolarów, aby uzyskać komercyjną cenę. Wyobrażacie sobie, gdybym został pozwany przez George’a Santosa za oszustwo? To znaczy, jak dobre by to było? spełnienie marzeń ”


Santos, były kongresman Nowego Jorku, został w zeszłym roku wydalony z Izby Reprezentantów po oskarżeniu go o szereg przestępstw, w tym oszustwa, pranie brudnych pieniędzy i kradzież.


Subskrybuj Entertainment Weekly to nasz bezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Emmys 2022 na żywo: przyjazdy na czerwony dywan i nie tylko