13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Beyoncé wspomina odważny ruch, jaki podjęła w 2013 roku, gdy obcięła włosy w fryzurę w stylu wróżki, pośród plotek o niewierności Jaya-Z.

Beyoncé wspomina odważny ruch, jaki podjęła w 2013 roku, gdy obcięła włosy w fryzurę w stylu wróżki, pośród plotek o niewierności Jaya-Z.

Beyoncé opowiedziała o swojej „buntowniczej” decyzji o obcięciu włosów w fryzurę w stylu pixie ponad dziesięć lat temu.

W rozmowie z L istotaW marcowo-kwietniowym numerze „Beauty” 42-letnia piosenkarka napisała, że ​​zdecydowała się obciąć włosy podczas „bardzo dużej emocjonalnej zmiany” w swoim życiu.

W tym czasie 32-krotna zdobywczyni nagrody Grammy, która w piątek kręciła lodowatymi blond falami na premierze „Mea Culpa” Tylera Perry’ego, „Po prostu tego chciała” – powiedziała, ponieważ chciała, aby jej wygląd fizyczny odzwierciedlał „transformację”, przez którą przechodziła wewnętrznie.

Już wtedy, w 2013 roku, krążyły plotki o niewierności jej męża Jaya Z, a trzy lata później wypuściła album Lemonade, w którym napomykała o jego niewierności.

Później potwierdził, że zdradzał, a w rozmowie nawiązał do tego, że o włos uniknęli rozwodu Magazyn stylistyczny New York Timesa.

Beyoncé opowiedziała o swojej „buntowniczej” decyzji o obcięciu włosów w fryzurę w stylu pixie ponad dziesięć lat temu. W wywiadzie dla magazynu Essence w marcowo-kwietniowym numerze poświęconym urodzie 42-letnia piosenkarka powiedziała, że ​​zdecydowała się obciąć włosy w czasie „bardzo dużej emocjonalnej zmiany” w swoim życiu.

Podczas wywiadu Beyoncé udzieliła przemyślanej odpowiedzi na pytanie dotyczące epoki krótkich włosów i tego, czy oznacza to „zmianę w jej życiu”.

'Zrobiłem. Powiedziała: To prawda. „Uwielbiam sposób, w jaki kojarzymy określoną fryzurę z momentami w naszym życiu, na przykład momentem, w którym założyliśmy krótką fryzurę”.

Przypomniała sobie ten konkretny dzień i stwierdziła, że ​​nie myśli o konkretnej fryzurze, ale po prostu chciała się „wyzwolić” poprzez obcięcie włosów.

„Pamiętam dzień, w którym zdecydowałam się ściąć wszystkie włosy” – powiedziała. „Nie miałem na myśli żadnego konkretnego stylu”.

Potwierdziła wówczas, że przeżywa ważny okres w swoim życiu.

„To nie był wybór estetyczny, ale była to bardzo duża zmiana emocjonalna i transformacja, przez którą przechodziłam” – powiedziała.

„Duża część mojej tożsamości jako performerki jest związana z płynącą poezją” – wyjaśniła. „Ścięcie włosów było buntem przeciwko byciu kobietą, jaką według społeczeństwa powinnam być”.

Twórczyni hitu „16 Carriages” powiedziała, że ​​właśnie powitała na świecie swoją córkę Blue Ivy, obecnie 12-letnią, i chce uwolnić się od pokładanych w niej oczekiwań co do tego, jaką powinna być matką.

READ  „1899” anulowany po jednym sezonie w serwisie Netflix – ostateczny termin
32-krotna zdobywczyni nagrody Grammy powiedziała wówczas, że „chciała się tylko tego pozbyć”, ponieważ chciała, aby jej wygląd odzwierciedlał „transformację”, przez którą przechodziła wewnętrznie.
Już wtedy, w 2013 roku, krążyły plotki o niewierności jej męża Jaya Z, a trzy lata później wypuściła album Lemonade, w którym napomykała o jego niewierności.
Podczas wywiadu Beyoncé udzieliła przemyślanej odpowiedzi na pytanie dotyczące epoki krótkich włosów i podkreśliła, że ​​jej krótka fryzura oznacza „zmianę życia”.
Twórczyni hitu „16 Carriages” powiedziała również, że właśnie powitała na świecie córkę Blue Ivy, która miała wówczas 12 lat, i chciała uwolnić się od pokładanych w niej oczekiwań co do tego, jaką powinna być matką.

„Byłam świeżo upieczoną mamą i coś w wolności bycia mamą sprawiło, że chciałam się tego wszystkiego pozbyć” – powiedziała. To była fizyczna reprezentacja mojego odrzucenia pokładanych we mnie oczekiwań. Chciałem to tylko zatrzymać.

Pamięta, że ​​sama chwyciła nożyczki i obcięła sobie długie włosy, co jej zdaniem było „bardzo zamierzone”, ku wielkiemu zdumieniu jej fryzjera i przyjaciela Neila Fariny.

„Było naprawdę długie, naprawdę grube i naprawdę zdrowe” – wspomina Beyoncé. „Właśnie wziąłem nożyczki i odciąłem to.”

„To właśnie musiałam zrobić” – dodała. „Po tym stałem się bardzo odważny.

„To był pierwszy krok wielu odważnych decyzji, które podjąłem w swoim życiu i karierze, które doprowadziły do ​​tego, gdzie jestem teraz”.