30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

General kupuje nieruchomość w Polsce dla ogólnoeuropejskiego funduszu logistycznego | Aktualności

Nieruchomości publiczne Nabył dużą nieruchomość logistyczną w Polsce w imieniu swojego Pan-European Logistics Fund.

Zarządzający w imieniu General Real Estate Logistics Fund (GRELF) wynajął w całości 7R Park Kraków IX w Kokoto, zapłacił 7R nieujawnioną kwotę.

Po nabyciu kompleksu magazynowego w Gdańsku General Real Estate jest drugą w tym roku transakcją w segmencie logistyki w Polsce zrealizowaną z 7R.

Fundusz GRELF jest ukierunkowany na wysokiej klasy aktywa logistyczne w dobrze ugruntowanych obszarach głównych europejskich centrów logistycznych o doskonałej dostępności.

Pierre-David Baylac, dyrektor ds. logistyki w General Real Estate, powiedział: „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą europejską ekspansję logistyczną poprzez GRELF, nasz Pan-European Commitment Fund, a ta druga szansa istnieje w Polsce.

„Po przejęciu Gdańsk Park tego lata, cieszymy się z ponownej współpracy z 7R.”

Z aktywami o wartości ponad 1 miliarda funtów w zarządzaniu logistyką, Belog powiedział, że do końca 2021 r. „portfel naszych aktywów logistycznych we Francji, Włoszech i Polsce wyniesie aż 145 000 metrów kwadratowych, z istniejącymi aktywami lub do 2022 r.”.

Kliknij, aby przeczytać cyfrowe wydanie najnowszego magazynu IPE Real Assets Tutaj.

READ  Supermarket wprowadza dwujęzyczne napisy polsko-śląskie