18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piosenka Mayi Rudolph „Mother” w SNL przywodzi na myśl Beyoncé i Madonnę

Piosenka Mayi Rudolph „Mother” w SNL przywodzi na myśl Beyoncé i Madonnę

Maya Rudolph otworzyła odcinek „Saturday Night Live” z okazji Dnia Matki, dosłownie składając hołd matkom.

Rudolph była gospodarzem przedostatniego odcinka tego sezonu programu szkicowego i rozpoczęła swój monolog od uwagi, że jest matką czwórki dzieci. „Ale Maya, spójrz, nie jesteś tylko matką” – przypomniał jej członek obsady Bowen Yang. „Jesteś na matka„, przypominając sobie użycie tego terminu w języku queer na określenie silnych, ambitnych kobiet. „Byłaś pierwszą, która wymordowała dom butami, królowo!”

„Kim jestem, mamo?” – zapytał Rudolph, udając szok. „masz rację!” Następnie gospodarz zaczął energiczny taniec, przechadzając się po Studio 8H – znanym również jako „Dom Rockefellera” – ubrany w odblaskowe body i wygłaszając teksty w rodzaju „Ups, zmusiłem cię do tańca / Pamiętasz, jak zesrałem się w spodnie w tym filmie? ” odegrane linie Kolejne spojrzenie na wiele znaczeń słowa „matka”: „Kto jest twoim ulubionym dziarskim / To ja, daj spokój, Hanty!” / Ja też przewrócę ten samochód, jeśli nie przestaniesz bić swojej siostry.

W monologu wystąpili także członkowie obsady Sarah Sherman, Kenan Thompson, Chloe Fineman (i jej pies) i Punky Johnson, którzy wkroczyli, aby przekazać „gejowski przekaz”, że „monolog zapewnia przyjazne ciało”. główna scena, teraz udekorowana kulami dyskotekowymi, z Rudolphem podnoszącym wachlarz w jednym z kilku ukłonów w stronę estetyki drag, w tym MC Infinity Decor Thompsona i panelu sędziowskim wydającym werdykty „10” i „I’m Gagged The Song”. nawiązywał do kamieni probierczych popkultury, takich jak „Vogue” Madonny i „Renaissance: Part I” Beyoncé, który również nawiązywał do kultury dancehall.

Rudolph występuje obecnie w „Loot”, serialu komediowym, którego drugi sezon emitowany jest obecnie w Apple TV+. Rudolph gra Molly Wells, kobietę, której rozwód z miliarderem przypominającym Jeffa Bezosa inspiruje ją do skierowania swojej fortuny na działalność non-profit. Występuje także jako aktorka głosowa w filmie If, ​​napisanym i wyreżyserowanym przez Johna Krasińskiego, którego premiera odbędzie się 17 maja.

READ  Janet Jackson traci głos na Essence Festival, przestaje pracować na weekend

Jako członek obsady programu „Saturday Night Live” w latach 2000–2007 Rudolph zagrał w powtarzających się skeczach, takich jak „Bronx Beat” z Amy Poehler i „The Art Dealers” z Fredem Armisenem. Robiła także wrażenia na gwiazdach i osobach publicznych, takich jak Beyoncé, Maya Angelou i Donatella Versace.

Rudolph jest gospodarzem Saturday Night Live po raz trzeci od czasu opuszczenia programu. Zadebiutowała jako MCed w 2012 roku z gościem muzycznym Sleigh Bells i ponownie w 2021 z gościem muzycznym Jackiem Harlowem. Rudolph przez lata pełnił także kilka ważnych ról, w tym funkcję wiceprezesa Kamali Harris.

Przyszłotygodniowy odcinek programu „Saturday Night Live” będzie finałem 49. sezonu, w którym wystąpią gospodarz Jake Gyllenhaal i gość muzyczny Sabrina Carpenter.

Zobacz poniższy rysunek: