22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Europe 40-Ft Platform Wagons Market Report 2021 – 2028 według krajów (Niemcy, Węgry, Włochy, Francja, Polska, Słowacja, Słowenia) i oddziałów

Europe 40-Ft Platform Wagons Market Report 2021 – 2028 według krajów (Niemcy, Węgry, Włochy, Francja, Polska, Słowacja, Słowenia) i oddziałów

Dublin, 4 listopada 2021 r.– (Przewód biznesowy) – Ten „Europejskie 40-stopowe wagony platformowe Raport z analizy wielkości rynku, zapasów i trendów Prognozy dla krajów i dywizji, 2021–2028” Raport w zestawie ResearchAndMarkets.com Oferując.

Oczekuje się, że wielkość rynku europejskich 40-stopowych wagonów platformowych osiągnie 856,2 mln USD do 2028 r., odnotowując 4,7% CAGR w latach 2021-2028.

Unia Europejska (UE) w dużym stopniu opiera się na wydajności transportu kolejowego, aby przewozić towary do wszystkich branż, które odgrywają kluczową rolę w napędzaniu gospodarki. Promowanie bardziej wydajnego i zrównoważonego transportu kolejowego jest ważną częścią polityki UE. Rozwój korzystnych strategii rządowych dla operacji kolejowych przewozów towarowych daje możliwość oceny obecnego procesu i określenia potencjalnego zakresu dla obecnych i przyszłych potrzeb kolejowych wagonów towarowych.

Potrzeba większych inwestycji kapitałowych w poprawę infrastruktury kolejowej jest jednym z kluczowych ograniczeń hamujących rozwój rynku. Projekty kolejowe mogą być znacznie droższe, ponieważ wymagają dużych inwestycji w niezbędną infrastrukturę.

Ponadto operatorzy kolejowi muszą nadal inwestować w modernizację linii kolejowych i linii energetycznych oraz instalację nowych. 70% inwestycji przeznacza się na infrastrukturę drogową, aby zapewnić wydajną i bezpieczną sieć. Obejmuje to zmianę torów oraz budowę mostów i linii energetycznych. Na przykład w czerwcu 2021 r. austriacka firma Rail Cargo Group z siedzibą w Austrii ogłosiła inwestycję w wysokości 235,5 mln USD w celu zakupu 2150 wagonów towarowych do 2026 r.

Rosnące zapotrzebowanie na telefony komórkowe w Europie stworzyło potrzebę dobrze zintegrowanego i wydajnego systemu kolejowego zdolnego do przezwyciężenia wszelkich barier logistycznych, technicznych i środowiskowych oraz zapewnienia zrównoważonego rozwoju rozszerzonej UE. Za kluczowy element cyfryzacji ruchu można uznać zastąpienie tradycyjnej technologii zaawansowanymi systemami sterowania i sygnalizacji kolejowej, tj. Europejskim Systemem Zarządzania Ruchem Kolejowym (ERTMS) poziomu 2 i wyższym, który opiera się na łączności bezprzewodowej w celu monitorowania ruchu pociągów. Zarządzanie i kontrola pociągu. Zaawansowane technologie, takie jak systemy informacji o towarach, pozytywna kontrola pociągów (PTC), wizja maszynowa i RFID, stwarzają nowe możliwości obniżenia kosztów logistycznych, poprawy wydajności operacyjnej, poprawy obsługi klienta i dostarczania spersonalizowanych dostaw do domu.

READ  Polska wzywa do reformy ofert unijnych banków wodorowych

Najważniejsze informacje z raportu rynkowego

 • We Francji cyfryzacja i automatyzacja napędzają przyszłość zintegrowanych, autonomicznych i cyfrowych pociągów towarowych, aby zapewnić klientom lepsze usługi. Na przykład rosnące inwestycje rządowe w sprzedaż e-commerce i transport pośredni skłoniły operatorów kolejowych przewozów towarowych do zwiększenia lokalnych usług transportowych w celu usprawnienia codziennej logistyki.

 • Fret SNCF, operator frachtowy we współpracy z Traxens, specjalizuje się w inteligentnych kontenerach, które umożliwiają operatorom pociągów towarowych śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym, śledzenie przebiegu, rejestrowanie ruchów wagonów towarowych i otrzymywanie alertów podczas transportu. Dotrzyj do wstępnie zdefiniowanych lokalizacji

 • W Polsce sektor kolejowy dużo inwestuje poprzez swój najbardziej kompleksowy program inwestycyjny, który stwarza możliwości biznesowe dla szwajcarskich eksporterów. Inwestycja ma na celu budowę i modernizację 9 000 km torów, istniejącej infrastruktury, tuneli, wiaduktów i mostów dla pociągów dużych prędkości.

Profile firm:

 • AstraRail Industries S.A.

 • Altaivagon Spółka Akcyjna

 • ELH Waggonbau Niesky GmbH

 • NYMWAG CS

 • Szyna RM

 • Jako Datravakonga

 • TMH International

 • United Wagon Company

 • UralVagonZavod

 • VTG AKTIENGESLLSHAFT

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego raportu, zobacz https://www.researchandmarkets.com/r/adg542.

O ResearchAndMarkets.com

ResearchAndMarkets.com jest wiodącym na świecie źródłem międzynarodowych raportów z badań rynkowych i danych rynkowych. Dostarczamy Ci najświeższe dane o rynkach międzynarodowych i regionalnych, kluczowych branżach, topowych firmach, nowych produktach i najnowszych trendach.

Zobacz oryginalną wersję na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211104006049/en/

Łączność

ResearchAndMarkets.com
Laura Wood, starszy menedżer ds. prasy
[email protected]

Zadzwoń pod numer 1-917-300-0470 w godzinach pracy EST
Bezpłatny telefon do USA / CAN pod numer 1-800-526-8630
W godzinach pracy GMT zadzwoń + 353-1-416-8900