3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie dostanę kawałka” – Termin

„Nie dostanę kawałka” – Termin

Aaron Paul otwarcie opowiada o swoich przemyśleniach na temat niepłacenia za transmisje strumieniowe Szkoda Urodzony w Netfliksie.

Jedną z głównych kwestii strajku SAG-AFTRA są płatności na rzecz aktorów z serwisów streamingowych. Na chwilę obecną aktorzy nie otrzymują żadnych pozostałości ze swojej pracy pokazywanej w serwisach streamingowych, tak jak wtedy, gdy ich występ jest emitowany na platformach linearnych.

„Nie dostaję żadnych fragmentów z Netflix Szkoda„Jeśli mamy być całkowicie szczerzy, jest to dla mnie szaleństwo” – powiedział Paul. Rozrywka Dziś wieczorem Kanada Podczas ostatniego posiedzenia.

Kontynuował: „Występy są na zawsze żywe na tych sztandarach i przechodzą przez fale. Widziałem to pewnego dnia Szkoda Popularność zyskała na Netfliksie. Myślę, że wielu z tych streamerów wie, że nie płacenie ludziom godziwych wynagrodzeń uchodzi im na sucho, a teraz nadszedł czas na poświęcenie. „To tylko jedna z rzeczy, o które walczymy”.

Podczas Szkoda Podczas mini-spotkania na linii pikiet gwiazda Bryan Cranston opowiedział, dlaczego dla aktorów ważna jest walka o lepszy kontrakt z AMPTP.

„Nadawanie jest coraz mniejsze z roku na rok i nawet jeśli będziesz prowadzić audycję radiową, to, co Ci pozostanie, zostanie znacznie zmniejszone” – powiedział. „Kiedy dawno temu rozpoczynaliśmy działalność w tym biznesie, polegaliśmy na rezyduałach, aby móc opłacić nasze rachunki. Mam na myśli, że częścią równania biznesowego były rezydua, międzynarodowe rezyduały, sprzedaż DVD i tym podobne. Ale to są stracony.”

READ  Według doniesień Kendall Jenner i Bad Bunny rozstali się po niecałym roku