24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ernst & Young zwalnia kilkudziesięciu partnerów w swoim amerykańskim oddziale

Ernst & Young zwalnia kilkudziesięciu partnerów w swoim amerykańskim oddziale

Praca

Ernst & Young zwalnia kilkudziesięciu partnerów w swoich biurach w USA w związku ze spadającymi przychodami w sektorze księgowym i nieudaną próbą podziału firmy.

Firma podała, że ​​zwolnienia dotkną ponad 130 młodszych i starszych pracowników, którzy pracują głównie w dziale konsultingowym działalności firmy w Stanach Zjednoczonych.

Zwolnienia dotkną ponad 10% partnerów w dziale konsultingu i około 4% w obszarze strategii i transakcji. Według „Wall Street Journal”.To on jako pierwszy przekazał tę wiadomość.

Według gazety kierownictwo zaczęło informować dotkniętych pracowników o decyzji w zeszłym tygodniu.

„The Post” poprosił o komentarz Ernst & Young.

Rzecznik firmy powiedział dziennikowi The Journal, że zwolnienia dotkną „ograniczoną liczbę osób”.

Ernst & Young poinformowało również, że przesunie daty rozpoczęcia pracy niektórych nowych pracowników w niektórych obszarach działalności.

„Decyzje te zostały podjęte w sposób przemyślany, z szacunkiem i uczciwością wobec wszystkich naszych pracowników oraz przyszłości naszej firmy” – powiedział rzecznik.

Ernst & Young zwalnia kilkudziesięciu partnerów w swoich biurach w USA w związku ze spadającymi przychodami w sektorze księgowym. Allstein Bild za pośrednictwem Getty Images

„EY zapewni kompleksowe wsparcie osobom dotkniętym”.

„W ramach naszego długoterminowego planowania EY przekształciło naszą działalność, aby skupić się na obszarach, w których nasi klienci mają największe potrzeby” – dodał rzecznik.

W kwietniu EY poinformowało, że zwolni 5% siły roboczej, co dotknie około 3000 pracowników firmy w Stanach Zjednoczonych.

Decyzja ta została podjęta po tym, jak firma zrezygnowała z planów podziału jednostek audytu i doradztwa na dwie odrębne spółki.

Firma podała, że ​​zwolnienia dotkną ponad 130 młodszych i starszych pracowników. Poczta nowojorska

W czerwcu KPMG, kolejna firma świadcząca usługi księgowe z „Wielkiej Czwórki”, zwolniła 5% pracowników ze względu na spadający popyt na usługi doradcze.

Deloitte, kolejny gigant z zakresu księgowości i doradztwa, zwolnił w kwietniu o 1,5% swoich pracowników, czyli 1200 stanowisk pracy.

Redukcję stanowisk w EY ogłoszono w okresie przejściowym firmy.

READ  Najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie jest znowu Atlanta

Firma niedawno mianowała Janet Troncal na swojego kolejnego dyrektora generalnego.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/12/12/business/ernst-amp-young-lays-off-dozens-of-partners-in-us-division/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania