13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Epic Games Store pojawi się na Androidzie

Epic Games Store pojawi się na Androidzie

Planując uruchomienie własnego sklepu z grami na iOS, ogłoszono, że Epic Games Store pojawi się na Androidzie.

wychowany w A Opublikowano na Twitterze/XEpic Games Store „wchodzi na iOS i Androida”. Sklep określany jest jako „prawdziwie wieloplatformowy sklep”. Epic Games Store na PC dystrybuuje gry głównie na Windows, jako alternatywa dla Steam firmy Valve.

Co jest takiego specjalnego w Epic Games Store na Androida? epicki mówi:

Te same uczciwe warunki, dostępne dla wszystkich programistów, w prawdziwie wieloplatformowym sklepie – z niesamowitymi grami dla każdego.

epicki Wyjaśnia dalej Te „te same uczciwe warunki” oznaczają, że Epic będzie oferować taki sam podział przychodów na Androidzie, jak na PC.

Deweloperzy zatrzymają 88% przychodów generowanych przez swoje gry, a Epic otrzyma 12% obniżkę. To znacznie mniej niż udział Google’a w Sklepie Play, który wynosi 30%. Jednak w 2021 roku Google ogłosił, że programiści zapłacą jedynie 15% obniżki pierwszego miliona dolarów przychodów. W tym samym roku Android 12 zwiększył funkcjonalność zewnętrznych sklepów z aplikacjami.

Na koniec opowiedzieliśmy więcej o naszych planach udostępnienia Epic Games Store (EGS) na urządzeniach mobilnych jeszcze w tym roku. EGS stanie się pierwszym wieloplatformowym sklepem skupionym na grach, który będzie działał na systemach Android, iOS, PC i macOS. Twórcy aplikacji mobilnych skorzystają z tych samych uczciwych warunków, co EGS na PC: udział w przychodach w wysokości 88/12 i to samo oprogramowanie, które możesz wykorzystać, aby zachować 100% przychodów, korzystając z własnych płatności za zakupy w aplikacji, Epicki pierwszy biegI Teraz przejdźmy do epopei. Więcej na ten temat wkrótce!

Na ten moment nie ma informacji, jakie gry znajdą się w Epic Games Store na Androidzie. To znaczy oprócz gry Fortnite, która od 2019 roku jest dystrybuowana za pośrednictwem „Epic Games Launcher”. Pierwotnie miało to oznaczać pełne uruchomienie sklepu na platformie, z czego wyraźnie zrezygnowano.

READ  iOS 15.6 od Apple na Twoim iPhonie: każda aktualizacja, którą musisz wiedzieć

Nieznany jest także ostateczny wygląd Epic Games Store na Androidzie, gdyż powyższy obrazek udostępniony przez firmę ma charakter „jedynie koncepcji”.

Jeśli chodzi o harmonogram, Epic twierdzi, że sklep ma pojawić się „jeszcze w tym roku”.

W przypadku iOS plany Epic były trochę pokręcone Apple przywróciło konto firmy prawie Przed najwyraźniej zakończeniem tego za pośrednictwem tweetaJeszcze tylko raz Zwróć go po kilku dniach.

Więcej o Androidzie:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.