18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ePac Flexible Packaging zapowiada ekspansję w Polsce

Wolverhampton, Wielka Brytania, styczeń. 24, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – ePac Flexible Packaging z przyjemnością informuje, że trzeci europejski zakład, ePac Poland, znajduje się w pobliżu Poznania i Bydgoszczy. Rozszerza sieć sprzedaży i produkcji ePac na całym kontynencie, pomyślnie uruchamia europejskie zakłady w Wielkiej Brytanii (Silverstone) i Francji (Lyon), a także sygnalizuje, że firma zamierza stać się preferowanym dostawcą na lokalnych rynkach w całej Europie. .

ePac jest światowym liderem w dostarczaniu zamówień na elastyczne opakowania małych i średnich rozmiarów wszystkim markom i jest oparty na najnowszej technologii druku cyfrowego HP, Indigo 20000/25000.

ePac Poland North jest partnerstwem pomiędzy ePac i mFlex i działa z zakładu produkcyjnego mFlex, już istniejącego zakładu opakowań giętkich, który wykorzystuje druk cyfrowy. Firmą będą kierować partnerzy wykonawczy Jasek Chiosek i Marcin Kowalski; Obaj dyrektorzy mają doświadczenie w elastycznych opakowaniach, które zarządzają operacjami ePac i relacjami z klientami.

Jacek mówi: „Bardzo się cieszę, że kieruję zespołem ePac w Polsce. Cieszymy się, że możemy pomóc małym i średnim markom w całym regionie rozwijać się i konkurować z większymi CPG. Na całym świecie ePac koncentruje się na pomaganiu lokalnym przedsiębiorcom w realizacji ich marzeń i angażowaniu społeczności, którym służymy. Naszym celem jest sprowadzenie tej samej filozofii do Polski.

Marcin dodaje: „Mam nadzieję, że Synergy, jako wynik doświadczenia i możliwości mFlex, przyniesie naszym klientom ogromne korzyści dzięki zasobom i wiedzy ePac”.

Nowoczesny zakład produkcyjny już realizuje zamówienia dla lokalnych klientów. Dodatkowa wydajność w postaci pras i linii do ciast zostanie zwiększona, aby utrzymać szybko rosnącą bazę klientów, zapewniając, że marki wszystkich rozmiarów otrzymają wysokiej jakości drukowane rolki i worki dostarczane w ciągu 10-15 dni roboczych. Od zatwierdzenia grafiki.

Johnny Hopeka, dyrektor zarządzający, ePac Holdings Europe, skomentował: „To ekscytujące, że możemy wprowadzić nasz najlepszy model biznesowy do Polski i pomóc lokalnym markom. Oferujemy lokalne i unikalne rozwiązania dla potrzeb opakowań. Nasze przesłanie jest proste: jesteśmy tutaj, jesteśmy są gotowe do podania!”.

READ  UE karci Polskę za stagnację w pracach legislacyjnych - POLITICO

O elastycznym opakowaniu ePac

Jako wiodący dostawca pełnej obsługi szerokiej gamy elastycznych toreb i rolek dla małych i średnich marek, ePac oferuje spójne, zintegrowane podejście do rynku z szybkim czasem i najwyższej jakości, drukowanymi cyfrowo opakowaniami.

ePac opiera się na udanej koncepcji druku wyłącznie cyfrowego, wprowadzonej po raz pierwszy w 2016 roku przez ePac Flexible Packaging w Stanach Zjednoczonych. Firma posiada obecnie 23 oddziały w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i regionie Azji i Pacyfiku.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzićePacFlexibles.co.uk Lub ePacFlexibles.pl