22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Quinta Brunson arrives at the Emmy Awards.

Emmys 2022 na żywo: przyjazdy na czerwony dywan i nie tylko

Zwycięzcy 74. Primetime Emmy Awards zostaną ujawnieni w poniedziałek wieczorem w centrum Los Angeles. Widzowie mogą oglądać koncert w telewizji NBC lub w serwisie Peacock, który będzie transmitować na żywo od godziny 20:00 czasu wschodniego.

Weteran „Saturday Night Live” Kenan Thompson przejmie w tym roku obowiązki gospodarza i przyczyni się do podniesienia ocen Emmy drugi rok z rzędu. Zeszłoroczny program przyciągnął 7,4 miliona widzów, odwracając trend rekordowo niskiej oglądalności.

Impreza powinna brzmieć dość typowo: po raz pierwszy od 2019 roku wróci do swojego tradycyjnego domu w Microsoft Theatre. (Impreza w 2020 roku była w większości wirtualna, podczas gdy zeszłoroczna impreza odbywała się w namiocie.)

Niektóre elementy ubiegłorocznych obchodów pozostaną. Producenci serialu powiedzieli Hollywoodzki reporter Zamiast przydzielać kandydatów na miejsca w stylu teatralnym, przywróciliby stoły obiadowe w stylu Złotego Globu.

W tegorocznym wyścigu ulubionym dramatem HBO jest „Succession” z konkurencją z Netflixa Squid Game i debiutanckiego serialu Apple TV+ „Severance”. „Ted Lasso” nie może się doczekać kolejnych występów w najlepszej komedii z Abbott Elementary ABC i Tylko morderstwa Hulu w budynku w nadziei, że stworzy niespodziankę. A HBO „The White Lotus” jest faworytem w kategorii najlepszych seriali limitowanych, z Dopesickem Hulu i „The Dropout” również w miksie.

To może być najbardziej konkurencyjny rok Emmy. Wpisy z kategorii dramat, komedia i ograniczone kategorie znacznie wzrosły.

Nawet przy wszystkich trudnych rywalach dwie najlepsze sieci są prawie pewne, że jak zwykle zaszczycą się HBO i Netflix. Po rozdaniu w zeszły weekend dziesiątek nagród artystycznych w Creative Arts Emmy, HBO i jego aplikacja do transmisji strumieniowej, HBO Max, zgromadziły do ​​tej pory 26 Emmy, prowadząc wszystkie sieci. Netflix jest na drugim miejscu z 23 nagrodami Emmy.

Zgłoszenia kwalifikujące się do tegorocznych nagród należy przesyłać między czerwcem 2021 a majem 2022.

READ  Streszczenie „Fire Country”: Sezon 1, odcinek 1 – Max Thieriot CBS Dramat