23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eksploratorzy danych Mortal Kombat 1 uważają, że znaleźli wskazówki dotyczące niezapowiedzianych postaci z DLC

Eksploratorzy danych Mortal Kombat 1 uważają, że znaleźli wskazówki dotyczące niezapowiedzianych postaci z DLC

Eksploratorzy danych mają długą historię zagłębiania się w bijatyki NetherRealm w celu odkrywania potencjalnej nadchodzącej zawartości, takiej jak postacie z DLC, a nawet rozszerzenia fabuły. Nic dziwnego, że zrobili już to samo z Mortal Kombat 1.

Rzeczywista data premiery Mortal Kombat 1 to 14 września, co oznacza, że ​​eksploratorzy danych mieli kilka dni na zeskrobanie kodu gry przed oficjalną datą premiery 19 września.

Poniżej znajdują się spoilery z Mortal Kombat 1.

Eksploratorzy danych odkryli linie głosowe sugerujące wyciętą zawartość lub nadchodzące, niezapowiedziane postacie z DLC. Chociaż NetherRealm ogłosiło już, jakie postacie pojawią się w Kombat Pack 1 (więcej informacji można znaleźć w przewodniku po postaciach z Mortal Kombat 1 IGN), w oparciu o te kwestie głosowe, Kombat Pack 2 może zawierać Jade, Cassie Cage, Kung Jin, Noob Saibot i Cyrax . I Ghostface z filmów Krzyk. Pojawiła się nawet sugestia, że ​​T-1000 z Terminatora i Conana Barbarzyńcy mógłby kiedyś pojawić się w Mortal Kombat 1.

(Robert Patrick gra Rozjemcę i ojca T-1000.)
Eksploratorzy danych odkryli także coś, co wygląda na zgony sezonowe, w tym śmierć związaną z Halloween. (Więcej informacji można znaleźć na liście ofiar śmiertelnych Mortal Kombat 1 sporządzonej przez IGN.)

NetherRealm i wydawca Warner Bros. nie skomentowali tej informacji. Gry nie wykorzystały jeszcze tych kopalni danych i jest mało prawdopodobne, że to zrobią. Jednak szef rozwoju Mortal Kombat, Ed Boon, znany z trollowania fanów w mediach społecznościowych, może mieć coś do powiedzenia na ten temat.

READ  Ten kontroler Starfield Xbox pozwala zobaczyć, jak gracze się trzęsą

Tymczasem fani sortują potencjalne postacie z DLC na kategorie i Spekulacja Odnośnie tego, czy pojawią się w rozszerzeniu fabularnym Kombat Pack 2 czy Mortal Kombat 1.

Recenzja IGN Mortal Kombat 1 otrzymała 8/10. Powiedzieliśmy: „Ekscytująca rozgrywka w Mortal Kombat 1 jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziała seria, dzięki zmieniającemu rozgrywkę systemowi Kameo. NetherRealm oferuje także świetny tryb fabularny dla pojedynczego gracza. Jednak nowy tryb Inwazji jest nieporęczny, a opcje online wydają się przestarzałe.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].