13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Draymond żałuje, że zwolnił się z Magic, przyznaje, że „to nie mogło się zdarzyć”

Draymond żałuje, że zwolnił się z Magic, przyznaje, że „to nie mogło się zdarzyć”

Draymond żałuje, że zwolnił się z Magic, przyznaje, że „to nie mogło się zdarzyć” Pierwotnie pojawił się Obszar zatoki sportowej NBC

Po otrzymaniu przesyłki z Wojownicy wygrywają 101-93 Podczas środowego meczu Orlando Magic w Kia Center Draymond Green w czwartkowym poranku w swoim podcaście wyraził swoje skruchy.

rozmawiamy o”Pokaz Draymonda Greena„, napastnik The Warriors wyjaśnił, że zasłużył na wyrzucenie z boiska po tym, co powiedział sędziemu Rayowi Acosta (h/t ESPN).

„To nie może się dziać” – powiedział Green. „Powiedziałem, co powiedziałem. Zasłużyłem na to, aby w tym momencie zostać wyrzuconym z boiska. Jeśli mam być z wami szczery, próbowałem obrócić ciało i zmienić je w ławkę, ale powiedziałem to, co powiedziałem za wcześnie zanim uderzyłem się w swoje ciało… ale tak, nie. „To mogłoby się zdarzyć”.

Green został wyrzucony niecałe cztery minuty po środowym decydującym meczu z Orlando, w którym napastnik NBA wyraził frustrację po faulu na Acoście. Później nawet słownie skrytykował sędziego Otrzymanie błędu technicznego Do czasu wydania drugiej przepustki technicznej, co doprowadziło do jego automatycznego wydalenia.

Incydent zdenerwował wielu członków drużyny Warriors zarówno na boisku, jak i na ławce rezerwowych Steph Curry jest wyraźnie emocjonalna Gdy Green poszedł do szatni.

Green został wyrzucony z meczu cztery razy w sezonie NBA 2023–2024, co stanowi jego najwyższy wynik w kampanii singlowej, co dało mu 19 wyrzuceń w karierze, wyprzedzając jedynie Rasheeda Wallace’a (25) w ciągu ostatnich 25 lat.

Gdy Warriors trzymają się miejsca do gry, Wypędzenie nastąpiło w strasznym momencie. Chociaż Golden State zebrało siły, aby wygrać środowy mecz Przeciwko Orlando Pozostaje pytanie, czy Green będzie w stanie powstrzymać emocje na boisku.

Green opuścił w tym sezonie łącznie 17 meczów z powodu zawieszenia za uduszenie zawodnika Minnesota Timberwolves Rudy'ego Goberta oraz Uderzenie środkiem Phoenix Suns Jusuf Nurkić w głowę. Warriors mieli w tym sezonie problemy bez Greena na parkiecie, notując bilans 11-14 w 25 meczach bez obrońcy.

READ  Nottingham Forest zwolniło Steve’a Coopera i Nuno Espirito Santo w trakcie zaawansowanych rozmów

Golden State zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, ale Houston Rockets odnieśli 10 zwycięstw z rzędu i przybliżyli się do zakwalifikowania do rundy finałowej, tracąc jeden mecz do Warriors.

Ponieważ sezon dobiega końca, zbliża się wiele ważnych meczów, Green będzie musiał wyciągnąć wnioski z ostatniego wyrzucenia i ograniczyć do minimum swoje wybuchy emocji.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

Ta osadzona treść nie jest dostępna w Twoim regionie.