29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Blokada handlowa Yankees: Czterech graczy prawdopodobnie zostanie kupionych poza sezonem

Blokada handlowa Yankees: Czterech graczy prawdopodobnie zostanie kupionych poza sezonem

– Nawet nie wiem, co to znaczy.

„Nikt nie wie, co to oznacza. Ale jest prowokacyjne”.

„nie, nie tak -„

„To sprawia, że ​​ludzie odchodzą!”

– „Miecze chwały” 2007

Kiedy ostatni raz właściciel New York Yankees Hal Steinbrenner rozmawiał z reporterami 7 listopada podczas spotkań GM, powiedział, że poza sezonem nastąpią „kilka dużych zmian”.

Dodał: „Będą zmiany, które niektórzy mogą nie uważać za ważne, ale (Aaron) Judge i ja możemy to zrobić, ponieważ robimy to codziennie”.

Chociaż nadal nie jesteśmy pewni, co to oznacza, sezon wakacyjny jest wciąż na początku. Nie wydaje się, aby Yankees dokonali żadnych większych zmian i nie jest jasne, czy jakiekolwiek wejdą. Wydaje się jednak, że skład drużyny zmierza w kierunku poprawy po tym, jak w zeszłym roku zespół opuścił play-offy po raz pierwszy od 2016 roku. A biorąc pod uwagę, że rynek wolnych agentów jest przez wielu postrzegany jako słaby, Yankees mogą szukać pomocy w transakcjach.

Oto czterech graczy, którzy wydają się być najprawdopodobniej kupieni.

Schmidt udowodnił, że może być pierwszoligowym starterem przez cały sezon w 2023 r. W 33 meczach (32 starty) uzyskał ERA na poziomie 4,64, ustanawiając tym samym rekord w swojej karierze pod względem liczby rozegranych rund (159), notując jednocześnie wynik 4,64. ERA. 8,4 strikeoutów na dziewięć rund i 2,6 spacerów w tym samym okresie. Dla 27-letniego praworęcznego sezon był pełen wzlotów i upadków. Miał ERA na poziomie 6,30 w pierwszych dziewięciu startach, ERA na poziomie 3,12 w kolejnych 14 startach (15 meczów) i ERA na poziomie 5,73 w ostatnich dziewięciu startach, chociaż ten ostatni odcinek obejmował również załamanie w ośmiu rundach.

Gracz wybrany w pierwszej rundzie draftu 2017 uzyskał status Super Two, co oznacza, że ​​po raz pierwszy w tym sezonie będzie uprawniony do arbitrażu. Plotki dotyczące MLB Trade wskazują, że w 2023 roku zarobi 2,6 miliona dolarów. To niewielka kwota jak na pełnoetatowego członka rotacyjnego. Dodaj do tego fakt, że Schmidt będzie wolnym agentem dopiero po sezonie 2027, co czyni pochodzącego z Gruzji atrakcyjną kartą handlową dla Yankees.

READ  Mike Vrabel: W przyszłym tygodniu zdecydujemy, czy Josh Dobbs czy Malik Willis wystartują przeciwko Jaguarom

Ostatnią rzeczą, jakiej chcą Yankees (ani ich fani), jest wymiana Kinga, który w ostatnich latach był dla nich niezwykle cenny pod wieloma względami i który rozkwitł w rotacji wyjściowej pod koniec poprzedniego sezonu. Aby go jednak zdobyć, trzeba dać z siebie wszystko, a 28-letni praworęczny wejdzie w przyszły sezon z dużym szumem i stosunkowo niskim kosztem.

Po powrocie po brutalnej kontuzji w 2022 roku (złamanie łokcia na kopcu) King ponownie wyszedł z bullpen, notując ERA na poziomie 3,08 w 40 występach. Jednak jego ruch na początku był jednym z niewielu jasnych punktów w drugiej połowie sezonu Yankees. W ciągu ostatnich ośmiu meczów – wszystkie jako starter – jego ERA wynosił 1,88, co zapewniło mu miejsce w rotacji w następnym sezonie. Ten ruch był ogromny dla Yankees, którzy od początku zmagali się z wieloma rozczarowaniami. A biorąc pod uwagę, że serwis MLB Trade Rumors przewiduje pensję Kinga w wysokości 2,6 miliona dolarów w drugim roku arbitrażu, Yankees z pewnością woleliby go zatrzymać.

Ale z tych samych powodów, dla których Yankees go kochają, inne kluby z pewnością też go pokochają. Początkowo King w połowie lat 90. w dużym stopniu polegał na kombinacji dwóch i czterech szwów oraz suwaku, którego nauczył go Corey Kluber. Obecnie zajmuje czwarte miejsce w Bullpen Yankees, za Gerritem Cole’em, Carlosem Rodonem i Nestorem Cortesem. Ale czy Yankees mogą go wykorzystać do zabezpieczenia kolejnej pozycji?

Yankees mają sześciu łapaczy w swoim 40-osobowym składzie. Ktoś musi iść. Być może to Higashioka doświadczył skrócenia czasu gry, gdy 1 września Austin Wells awansował do głównych lig. W ostatnim miesiącu sezonu Wells zaliczył 18 startów w porównaniu do siedmiu Higashioki i pięciu Bena Rortvedta, który stał się osobistym łapaczem Gerrita Cole’a, gdy as zdobył swoją pierwszą w karierze nagrodę Cy Young Award. W rzeczywistości wydawało się, że panowało silne przeczucie, że Higashioka, zatrudniony przez Yankees w 2008 roku, może odejść poza sezonem, do tego stopnia, że ​​reporterzy poprosili go, aby zastanowił się nad czasem spędzonym w organizacji przed przedostatnim meczem sezon, na wszelki wypadek. To był jego ostatni w piórniku. (To był żart. Higashioka rozpoczął grę w DH następnego dnia w meczu 162.)

READ  Mets ponownie podpisał dwuletni kontrakt z Adamem Ottavino

Chociaż nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, nie jest szaleństwem myśleć, że Yankees rozpoczną następny sezon z Jose Trevino – ich początkowym łapaczem przed kończącą sezon operacją nadgarstka w zeszłym roku – i Wellsem jako grupą łapaczy. Ponieważ serwis MLB Trade Rumors przewiduje pensję Higashioki w wysokości 2,3 miliona dolarów za jego ostatni sezon w arbitrażu, Yankees mogą uznać tę kwotę za zbyt wysoką, aby pozwolić sobie na rezerwę. (Higashioka zarobił w zeszłym sezonie 1,5 miliona dolarów). Yankees umieszczają w swoim składzie zawodników, ponieważ wiedzą, jak niebezpieczna jest ich pozycja w trakcie meczu. Na pewno jest zespół, który chce Higashioki.

Ale nie zdziwcie się też, jeśli ta drużyna skończy jako Yankees. Higashioka w zeszłym sezonie zajął szóste miejsce wśród zawodników w baseballowych biegach defensywnych zablokowanych z wynikiem 11,7. Yankees mogą chcieć sprawdzić, czy nadgarstek Trevino będzie w pełni zagojony podczas wiosennych treningów, zanim przejdą na emeryturę Higashioki, najdłużej grającego w drużynie zawodnika.

Na listopadowych spotkaniach GM Cashman powiedział, że Yankees chcą pozyskać dwóch zapolowych. Ponieważ Aaron Judge gra na prawym skrzydle, zespół potrzebuje środkowego i lewego obrońcy. Cashman powiedział, że najlepiej będzie, jeśli przynajmniej jeden z nich będzie leworęcznym pałkarzem. Pereira, który ma dopiero 22 lata, prawdopodobnie nie otrzyma początkowej posady na lewym skrzydle drużyny Yankees, nawet jeśli zadebiutuje w zeszłym sezonie. Jednak w 27 startach (28 występów) Pereira nie zrobił sobie zbyt wiele przysługi, trafiając zaledwie 0,151 bez homerów i 40 strikeoutów w 103 występach.

W zeszłym sezonie drużyna Yankees wyszła na dzień otwarcia bez pewnej opcji na lewym skrzydle i obserwowała porażkę Oswaldo Cabrery i Aarona Hicksa. Prawdopodobnie nie powtórzą tego błędu. Gdyby Yankees sprowadzili pełnoetatowego lewego obrońcę (Juana Soto? Buellera?), przeniesienie Pereiry mogłoby mieć duży sens. W poprzednim meczu zajmował 51. miejsce w klasyfikacji generalnej SportowiecKeith Law W tegorocznej aktualizacji śródsezonowej Pereira wykazuje wiele talentów. „To ponadprzeciętny obrońca grający na środku pola bramkowego, który potrafi biegać i pokazuje elektryczną prędkość kija, która naprawdę zapewnia przyczepność. Dodał trochę mocy nawet od zeszłego roku i potrafi przepychać piłkę w drugą stronę, chociaż jego home runy są prawie w całości W kierunku chmur.

READ  Florida A&M College Football rozgrywa swój sezon otwierający w Północnej Karolinie, pomimo utraty 20 graczy z powodu problemów z kwalifikacjami.

Jeśli Pereira pozostanie w Yankees, prawdopodobnie wróci do Triple-A Scranton/Wilkes-Barre, gdzie w zeszłym sezonie rozegrał tylko 35 meczów, ale skakał dobrze (0,937 OPS). Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że zostanie zawieszony na poziomie najwyższej ligi. Oczywiście posiadanie najlepszego perspektywicznego zawodnika jako opcji rezerwowej na wypadek kontuzji nie jest najgorszym scenariuszem. Jednak ta sytuacja umieszcza na liście zawodników zawodnika kalibru Pereiry.

(Górne zdjęcie: Clark Schmidt: Adam Hanger/Getty Images)