3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Deshaun Watson odrzuca piłkę podczas faulu, wywołując gniew fanów Brownsa

Deshaun Watson odrzuca piłkę podczas faulu, wywołując gniew fanów Brownsa

Czy Deshaun Waston wiedział, że jest zwrócony w niewłaściwą stronę, kiedy rzucił piłkę w stronę własnego pola punktowego? (AP Photo/David Richard)

Cleveland Browns podpisali z Deshaunem Watsonem w pełni gwarantowany kontrakt o wartości 230 milionów dolarów, gdy kupili go od Houston Texans.

Nie o taki sposób gry mieli na myśli, podpisując tę ​​umowę.

W niedzielę, tydzień po frustrującej porażce z Pittsburgh Steelers, Watson and the Browns zmierzyli się z Tennessee Titans. Po remisie 3:3 w drugiej kwarcie Browns zmierzyli się z pierwszą i 10-tką z bliskiego środka pola.

Watson stanął w obliczu natychmiastowej presji w ataku Giants. Uniknął uścisku atakującego bocznego obrońcy Aziza Al-Shaera. Został jednak natychmiast złapany przez defensywnego liniowego Denico Utriego. Zamiast przyjąć worek, Watson zdecydował się wyrzucić piłkę. Ale rzucił to w złym kierunku.

Kiedy Autry zabrał go na murawę, Watson rzucił piłkę siedem jardów do tyłu w stronę pola punktowego Cleveland. Na szczęście dla Cleveland skrzydłowy Elijah Moore pozostał na linii obrony i odzyskał piłkę.

Gra została oficjalnie uznana za worek, a faul Watsona zakończył się stratą 16 jardów. Ale jest bardzo jasne, że był to celowy rzut oka na panikę ze strony Watsona.

Nie było jasne, czy wiedział, w którą stronę jest zwrócony, ale nie jest to rodzaj decyzji, jakiej można by się spodziewać po rozgrywającym NFL. Fani Brownsa z pewnością nie zgodzili się z tym i dali mu o tym znać serią buczenia z trybun stadionu Cleveland Browns.

Początek w Cleveland był trudny dla Watsona, który po powrocie po zawieszeniu w NFL na osiem meczów w zeszłym sezonie zdobył 58,2% podań z siedmioma przyłożeniami i pięcioma przechwytami w sześciu meczach. W pierwszych dwóch meczach Cleveland w tym sezonie wskaźnik ukończenia zawodów przez Watsona spadł do 55,1%.

Fani Brownsa dostali chwilę wytchnienia po słabej grze i zakończyli podróż. Po stracie 16 jardów Brown podniósł 37 jardów i pierwszą próbę po podaniu głębokiej piłki od Watsona do Amari Coopera. Następnie Watson zakończył jazdę podaniem z 19 jardów do Jerome’a ​​Forda.

READ  Astros-Mariners bez bramek w dogrywkach, Yankees prowadzący Guardians, Dodgers-Padres opóźniony przez deszcz