29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Carr sugeruje, że Orły posadzą Jalena Hurtsa w miejsce Marcusa Marioty do czasu, aż Hurts wyzdrowieje

David Carr sugeruje, że Orły posadzą Jalena Hurtsa w miejsce Marcusa Marioty do czasu, aż Hurts wyzdrowieje

Jalen Hurts nadal jest jednym z faworytów do zdobycia nagrody dla najbardziej wartościowego zawodnika ligi. Jeśli Eagles zdobędą czołowe miejsce w NFC, istnieje bardzo duża szansa, że ​​Hurts to wygrają.

Nie powstrzymuje to jednak jednego z analityków i byłego rozgrywającego NFL przed przedstawieniem agresywnej sugestii.

The Eagles, powiedział we wtorek David Carr z NFL Network, brat rozgrywającego Saints Dereka Carra Powinien rozważyć zastąpienie Jalena Hurtsa Marcusem MariotąDopóki to, co bolesne, nie stanie się całkowicie zdrowe.

Carr argumentuje, że Orły muszą zwiększyć jego procent obrażeń do 100 procent, aby w pełni wykorzystać jego umiejętności.

„Jalen najwyraźniej nie czuje się komfortowo, czytając obronę w scenariuszu podania w tył” – powiedział Carr. „Niektórzy mogą powiedzieć, że nie jest w tym dobry. Myślę, że patrząc na ten zespół, jeśli jesteś z Filadelfii, musisz przeprowadzić poważną rozmowę. Naprawdę musisz powiedzieć: «Czy lepiej będzie teraz zagrać z Marcusem Mariotą? i pozwolić Jalenowi wyzdrowieć?” Ponieważ twierdzę, że nie ma znaczenia, czy są rozstawionym numerem jeden. Bo jeśli 49ers ponownie przybędą do Filadelfii, nie będzie ich to obchodzić.

Michael Robinson próbował zrozumieć, jak potoczy się rozmowa z Hertzem.

„Jeśli jesteś Nickiem Siriannim, to taki rodzaj decyzji i rozmowy musisz odbyć, jeśli masz mentalność patrzenia w przyszłość” – powiedział Carr. „I myślę, że możesz szczerze porozmawiać z Jalenem i usiąść z nim. Jalen mówi tylko o tym, co najważniejsze. Dotarcie do Super Bowl i wygranie tego”.

Uwaga Carra zawiera wiarygodny niuans, który większość ludzi zignoruje. Chociaż Orły nigdy nie ujawniły w tym roku żadnego rodzaju kontuzji Hurtsa, jasne jest, że zmagał się on z problemem kolana. W ostatnich czterech meczach (Cowboys, Chiefs, Eagles, 49ers) drużyna Hurts miała najniższą notę ​​wśród rozgrywających. Chociaż Orły wygrały trzy z tych meczów, Carr uważa, że ​​największą szansę na zwycięstwo po sezonie może mieć zdrowie.

READ  Rosenthal: Miotacz Blue Jays przyznaje, że obracał się w starciu z Aaronem Judge

Oczywiście zakłada to, że siedzenie teraz sprawi, że później poczuje się lepiej. Otwiera to również drzwi do sytuacji, w której Orły nie wygrają nawet ligi i będą musiały wyjeżdżać na co najmniej dwie rundy play-offów, jeśli Mariota zagra.

Jedynym praktycznym podejściem dla Orłów jest gra tydzień po tygodniu. Po drodze muszą mieć nadzieję, że Hurts w pełni wykorzysta czas między meczami i stanie się zdrowszy niż wcześniej.