29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yankees przejmują Alexa Verdugo – plotki dotyczące handlu MLB

Yankees przejmują Alexa Verdugo – plotki dotyczące handlu MLB

Yankees i Red Sox zawarły rzadką, dużą wymianę handlową. Zespoły ogłosiły umowę dotyczącą wysłania zapolowego Aleksa Verdugo Do Bronxu po Zbawiciela Grega Weissarta I miotacze z niższej ligi Richarda Fittsa I Mikołaj Giudice.

Verdugo, który w maju skończy 28 lat, ostatnie cztery sezony spędził w Bostonie. Sox nabyli go od Dodgersów jako kluczowy element Zakłady Mookie Zwrot handlu. Leworęczny napastnik nigdy nie sprostał tak wygórowanym wymaganiom. Verdugo wyrósł na solidnego startera, nie będąc jednocześnie graczem atakującym po obu stronach piłki.

Podczas swojej kariery w drużynie Red Sox Verdugo osiągnął wynik 0,281/0,338/0,424 w nieco ponad 2000 meczach. Jego najmocniejszym sezonem była skrócona kampania 2020. Po przeliczeniu 0,308/0,367/0,478 przez trzy lata z rzędu osiągnął średni ligowy poziom. Od początku 2021 r. Verdugo osiąga wynik 0,277/0,334/0,417. Linia 0,264/0,324/0,421 z poprzedniego sezonu obejmująca 602 występy na płycie pasuje do jego niedawnego dorobku.

Verdugo nie ma typowej siły home runu dla obrońcy narożnika. W ciągu ostatnich trzech lat trafiał od 11 do 13 długich piłek. Jednak Verdugo przekroczył 30 debletów w każdym sezonie. Zawsze wykazywał się doskonałymi umiejętnościami odbijania i ogólnie wykazał się wszechstronnym podejściem we wszystkich obszarach. Oprócz debiutu w 15 meczach w 2017 r., w każdym roku swojej kariery w wielkiej lidze osiągał wynik 0,260 lub więcej.

Sprowadzenie potężnego, leworęcznego kija wydaje się być celowym wysiłkiem nowojorskiego biura, mającym na celu zrównoważenie składu. W ostatnich latach Yankees skręcili w prawo i w dużym stopniu polegali na mocnych napastnikach. Potem ogólnie brakowało im spójnej ofensywnej produkcji Aaron, sędzia W mniejszym stopniu, Gleybera Torresa.

Verdugo nie wyróżnia się w składzie, ale zaznacza pole, które dyrektor generalny Brian Cashman uznał za priorytet. Cashman wyraził zainteresowanie przyłączeniem do Judge dwóch zapolowych, najlepiej lewego pałkarza. Perspektywa najwyższego pola środkowego Jasona Domingueza Będzie wyłączony z zespołu do połowy sezonu po operacji Tommy’ego Johna, a opuszczenie boiska było poważnym problemem przez ostatnie dwa lata. 22 lata Eversona Pereiry Być może istnieje rozwiązanie długoterminowe, ale w pierwszym miesiącu gry w dużej lidze osiągnął poziom 0,151/0,233/0,194.

READ  Nieskazitelna siatka jest najważniejszą rzeczą w baseballu

Mimo to chęć wielokrotnych wzmocnień na boisku sprawia, że ​​Yankees grają świetnie dla większych gwiazd. Nowy Jork jest powiązany z Juana Soto W plotkach handlowych i Cody’ego Bellingera Na rynku wolnych agentów. różni korespondenci (W tym Andy Martino z SNY) Nic dziwnego, że transfer Yankees jest nadal związany z Soto. Według doniesień rozmowy pomiędzy Yankees i Padres uległy spowolnieniu w weekend po tym, jak San Diego zażądało skróconego powrotu do gry. Michał Król I możliwość Drewa Thorpe’a.

Verdugo nie wykluczy ich z miksu (ani prawdopodobnie nie wpłynie na powrót do Bellinger, jeśli nie będą mogli dołączyć do umowy z Soto). Może się jednak zdarzyć, że Yankees będą musieli polegać przez cały sezon na sędziemu na środkowym boisku, jeśli będą chcieli przejąć Soto. Verdugo nie gra na środku pola od 2021 roku. Ogólnie rzecz biorąc, zbiera dobre oceny za rękawicę na prawym skrzydle. Verdugo ma jedną z najlepszych broni w grze, chociaż jego prędkość i ogólny zasięg są bliższe średniej.

Układ szans zostanie określony na podstawie przyszłych posunięć. Verdugo rozpoczyna krótkoterminowe przejęcie, które umocni jedną pozycję, jednocześnie dając Domínguezowi czas na rehabilitację, a Pereirze na więcej akcji w Triple-A. Weteranowi brakuje roku do bezpłatnej agencji. Współpracownik MLBTR Matt Swartz spodziewa się, że w swoim ostatnim sezonie arbitrażowym zarobi 9,2 miliona dolarów.

To sprawia, że ​​przewidywane wydatki drużyny Yankees wyniosą około 246 milionów dolarów, zgodnie z obliczeniami: Lista zasobów. Ich kwota podatku od luksusu wynosi dokładnie 257 milionów dolarów, co stanowi drugi poziom kary. Ponieważ Yankees płacą CBT drugi sezon z rzędu, płacą podatek w wysokości 30% od wydatków od 237 do 257 milionów dolarów. To podniosłoby ich łączną kwotę na Verdugo do 11 milionów dolarów, podczas gdy z pewnością będą w dalszym ciągu powiększać listę (co wiąże się z wyższymi karami przekraczającymi granicę 257 milionów dolarów).

READ  Zaktualizowano harmonogram, drabinkę i program telewizyjny przed trzecim dniem zawodów regionalnych NCAA 2023

Z drugiej strony Boston wyeliminował oczekiwania płacowe Verdugo. Przechodzą od zawodnika, który choć jest w miarę skuteczny, ogólnie rozczarowuje na Fenway Park. Oprócz konsekwentności w swoich występach, Verdugo był czasami krytykowany przez organizację ze względu na pytania dotyczące postrzeganego wysiłku.

Co więcej, nierzadko zdarza się, że kolejny lider operacji baseballowych zmienia skład. To pierwsza znacząca transakcja podczas kadencji Craiga Breslowa na stanowisku prezesa baseballu. Pozostawia wakat na właściwym polu, gdzie Soxowie prawdopodobnie zwrócą się w stronę wolnej agencji lub rynku handlu. Boston uderza lewą ręką Jarrena Durana, Wiliera Abreu I Masataka Yoshida W przypadku rzucania, więc atak na praworęcznego kija może mieć większy sens.

Dodadzą także kontrolowane wspomaganie, a Weissert zostanie uznany za natychmiastowe ulepszenie. 28-letni praworęczny w każdym z ostatnich dwóch sezonów osiągał poziom MLB. Weissert przepracował 31 1/3 rund, co dało mu ERA na poziomie 4,60. Jego podstawowe liczby są jeszcze bardziej interesujące. Produkt Fordham osiągał średnią prędkość około 94 mil na godzinę na swoim ciężarku i szybkiej piłce z czterema szwami. Uderzył 24,4% pałkarzy, z którymi się mierzył, utrzymując piłkę na ziemi 47,3%.

Weissert miał również znakomity rok w Triple-A w 2023 r. W ciągu 40 1/3 klatek osiągnął ERA na poziomie 2,90, pokonując ponad 34% zawodników. Przez całą jego karierę brakowało kontroli nad piłką, ale Weissert konsekwentnie pokazywał, że potrafi przegapić nietoperze w akcji. Pozostały mu jeszcze dwa opcjonalne lata i przez trzy sezony nie dojdzie do arbitrażu, co czyni go elastycznym i niedrogim zawodnikiem.

Fitts, który za kilka tygodni skończy 24 lata, jest najciekawszym z młodych zawodników zaangażowanych w projekt. Pochodzący z Auburn, został powołany w szóstej rundzie draftu w 2021 roku. Praworęczny mierzący 6 stóp i 3 cale miał imponujący rok w Double-A Somerset, osiągając 3,48 ERA w 152 2/3 rundach. Pokonał prawie 26% pałkarzy przy odsetku chodu rankingowego wynoszącego 6,8%. Potencjalni oceniający chwalą Fittsa za jego umiejętności i ogólne przywództwo, postrzegając go jako potencjalnego potencjalnego zawodnika ataku. Boston nie musi dodawać go do 40-osobowego składu dopiero w następnym sezonie, aby uchronić go przed draftem zgodnie z Zasadą 5, ale możliwe jest, że w którymś momencie lata uda mu się dostać do rotacyjnej mieszanki MLB.

READ  2022 MLB Draft Day 3 pełne pokrycie

Giudice został w tym roku wybrany w ósmej rundzie draftu przez UL-Monroe. Miotacz o wzroście 6 stóp 8 zaliczył ERA na poziomie 3,74 w 53 rundach w tym roku draftu. W projekcie raportu BA w połowie lat 90. wychwalano jego potencjał i szybkość. Judice uważa się za wybawiciela i jest skromną ulotką dotyczącą rozwoju rezydencji.

Jeffa Passana z ESPN Pierwsze wspomniane warunki handlowe. Zdjęcia dzięki uprzejmości USA Today Sports.