24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kenny Pickett niszczy doniesienia, że ​​w niedzielę odmówił pełnienia funkcji rezerwowego rozgrywającego

Kenny Pickett niszczy doniesienia, że ​​w niedzielę odmówił pełnienia funkcji rezerwowego rozgrywającego

Rozgrywający Steelers, Kenny Pickett, nie jest zadowolony z doniesień, że odmówił udziału w niedzielnym meczu przeciwko Seahawks w charakterze rezerwowego.

Pickett, który został zdegradowany do pozycji rozgrywającego nr 2 za Masonem Rudolphem, twierdzi, że w niedzielę był nieaktywny, ponieważ nie otrzymał zgody lekarskiej na powrót po operacji kostki. Został dopuszczony do gry w tym tygodniu i twierdzi, że jest gotowy zrobić wszystko, co będzie musiał, jako rezerwowy Rudolpha w kluczowym meczu przeciwko Ravens.

„Widziałem raporty, które wskazywały, że atakowały mój charakter i to, jaki jestem jako osoba” – powiedział Pickett dziennikarzom w szatni Steelers. „W tym tygodniu nie było mowy o tym, żebym był rezerwowym rozgrywającym w kontekście bycia numerem 2. Jeśli będę na tyle zdrowy, aby grać i jeśli trenerzy uznają, że wyglądam wystarczająco dobrze, aby grać, to zacznę i grać. Jeśli myślą, że nie jestem, a myśleli, że nie jestem. Poza tym nie mam zamiaru ubierać się na mecz. Ktokolwiek to zgłosił, nie wiem, od czego to się zaczęło, to szaleństwo co ludzie napiszą lub opublikują, aby udowodnić swój punkt widzenia, pomóc swojemu punktowi widzenia, karierze lub temu, co robicie. Czuję się zawiedziony, gdy widzę to bez żadnych dowodów ani podstaw. Dlatego w tym tygodniu jestem już druga, czują się dobrze po czterech tygodniach operacji, żebym się ubrała i była druga, więc będę drugą osobą, która będzie gotowa do wyjazdu do Baltimore. Jeśli będą jeszcze jakieś pytania Jeśli chodzi o to, wydaje mi się, że odpowiedziałem tam całkiem dobrze, a jeśli są jeszcze jakieś pytania dotyczące Baltimore, kierujemy się do Baltimore.

Pickett jest z pewnością rozczarowany faktem, że Steelers zatrzymują Rudolpha, a ta decyzja rodzi poważne pytania dotyczące przyszłości Picketta w Pittsburghu. Ale teraz, gdy powiedziano mu, że jest rezerwowym Rudolpha, mówi, że jest gotowy to zaakceptować i przygotować się na jeden mecz.

READ  Rozwój mobilnego e-sportu i dlaczego powinno Cię to zainteresować