18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniel Craig nie może zrozumieć, dlaczego fani mają taką obsesję na punkcie kurtki Knives Out Chrisa Evansa

Daniel Craig nie może zrozumieć, dlaczego fani mają taką obsesję na punkcie kurtki Knives Out Chrisa Evansa

Daniel Craig nie mógł zrozumieć, dlaczego wszyscy mieli taką obsesję na punkcie kurtki Knives Out Chrisa Evansa z filmu.

Były James Bond – który gra detektywa Benoit Blanca w serii Whodunnit Riana Johnsona – nie mógł przejść do splątanej kurtki Chrisa, Hugh Ransom Drysdale, którą nosi w filmie z 2019 roku.

Daniel, lat 54, powiedział BBC Radio 1: „To jest rzecz, która przychodzi mi do głowy. Nie rozumiem. To jest jak„ Tak Chris Evans nosi sweter ”.

Zdezorientowany: Daniel Craig nie mógł zrozumieć, dlaczego wszyscy mieli obsesję na punkcie kurtki Knives Out Chrisa Evansa

To tak, jakby był nagi lub przynajmniej nagi od pasa w dół i miał na sobie sweter. Mówię: „On ma na sobie tylko kurtkę”. Wiadomości brzmią jak: „Chris Evans nosi kurtkę!”

Dodał: „Jasne, to życie”. Robi to bardzo dobrze. Bardzo pięknie się go nosi.

Kontynuacja „Glass Onion: A Knives Out Mystery” została wydana. Ale Ryan właśnie przyznał, że był zirytowany włączeniem „Knives Out” do tytułu.

Reżyser mówi, że ciężko pracował, aby oryginalny film i najnowszy remake wydawały się oddzielnymi filmami, które mogłyby istnieć niezależnie od siebie i nie był zadowolony z pełnego tytułu.

``To tylko sweter!''

„To tylko sweter!” Kliknij

W rozmowie z The Atlantic powiedział: „Bardzo się starałem, aby to było niezależne. Szczerze mówiąc, jestem zirytowany, że w tytule mamy „A Knives Out Mystery”. wiesz? Chcę tylko, żeby nazywała się „Szklana cebula”.

Rozumiem to i chcę, aby wszyscy, którym podobał się pierwszy film, wiedzieli, że jest to kolejny z serii, ale dla mnie cały urok polega na tym, że za każdym razem jest to nowa powieść na półce. Ale tysiąc słońc ma w sobie urok sekwencyjnej narracji.

READ  Podsumowanie plotek: AEW Talent Exodus, Buddy Matthews Future, McIntyre & Cross i wiele więcej!

Daniel jest jedynym aktorem z pierwszego filmu, który powrócił do drugiego filmu.

Ryan przyznał też, że wolałby dłuższe kinowe wydanie Netflixa.

Powiedział: lubię być wyższy; Lubię być kimś więcej. Ale doceniam również Netflix, który to zrobił, ponieważ był to wielki wysiłek z ich strony i dla sieci, aby przejść przez przejście i sprawić, by tak się stało. Mam nadzieję, że to zadziała naprawdę dobrze, abyśmy mogli udowodnić, że mogą się uzupełniać.

W filmie Glass Onion: A Knives Out Mystery występują Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madeline Klein, Kate Hudson i Dave Bautista.

W kontynuacji Knives Out z 2019 roku gwiazda Jamesa Bonda, Daniel Craig, ponownie wciela się w rolę głównego detektywa Benoit Blanca, który podejmuje nową sprawę dotyczącą miliardera technologicznego i jego starych przyjaciół.

„Samowystarczalność”: 49-letni reżyser mówi, że ciężko pracował, aby oryginalny film Knives Out i jego kontynuacja Glass Onion: A Knives Out Mystery były jak oddzielne filmy, które mogłyby istnieć niezależnie od siebie

54-letni aktor występuje w amerykańskim filmie kryminalnym obok Janelle Monae, Dave’a Bautisty, Edwarda Nortona, Kate Hudson i Leslie Odom Jr.

Gdy Glass Onion ukazał się zaledwie dwa miesiące po przejęciu Twittera przez Muska, Rian zwrócił uwagę na to, jak dziwne są podobieństwa między filmem a prawdziwym życiem.

’To jest bardzo dziwne.’ — To bardzo dziwne — powiedział. „Mam nadzieję, że w Netflix nie ma tajnego działu marketingu, który finansuje to przejęcie Twittera”.

Billionaire: Glass Onion podąża za technologicznym miliarderem granym przez Edwarda Nortona

Porównania: postać Nortona została porównana do Elona Muska (20 grudnia 2022 r.)

Billionaire: Glass Onion opowiada o technologicznym miliarderze, granym przez Edwarda Nortona, który zaprasza grupę przyjaciół na prywatną wyspę w pobliżu Grecji.

Ryan mówił także o osadzeniu filmu w kontekście pandemii. Wyjaśnił: „Budujesz mikrokosmos społeczności z podejrzanymi i strukturą władzy wśród podejrzanych.

READ  Wyniki WWE Raw, podsumowanie, wyniki: WWE świętuje John Cenę; Riddle, Becky Lynch kwalifikuje się do Money in the Bank

„To jest coś, przez co wszyscy przeszliśmy i teraz mamy wszystkie te zakodowane znaki, aby uzyskać wgląd w te postacie, jak wybór maski”.

Korzystając z Twittera w celu porównania postaci Brona i Muska, jeden z użytkowników napisał: „Krwawa cholera. Teraz, kiedy o tym myślę, postać Edwarda Nortona bardzo przypomina postać Elona Muska, o czym również donosił NME

Inny użytkownik napisał na Twitterze: „D * mn, prawdziwa odwaga ze strony Netflix i Glass Onion za nazwanie Elona Muska absolutnym idiotą, a on nadal ma konto na Twitterze”.

Inna osoba zdawała się podsumowywać kilka komentarzy, pisząc: „Czy szklana cebula to zawoalowana kopia Elona Muska?” [sic]”

Pandemia: Ryan mówił także o osadzeniu filmu w kontekście pandemii.  wyjaśnione,

Pandemia: Ryan mówił także o osadzeniu filmu w kontekście pandemii. „Budujesz mikrokosmos społeczności z podejrzanymi i strukturą władzy wśród podejrzanych” – wyjaśnił.