29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Był artystą reggae i wnukiem Boba Marleya 31 – Deadline

Joseph „Joe Mersa” Marley, syn i wnuk Stephena Marleya Boba Marleya, Zmarł. Miał 31 lat.

Przedstawiciel zmarłego artysty reggae potwierdził tę wiadomość Toczący się kamień 27 grudnia. Na ten moment nie są znane szczegóły przyczyny śmierci.

Marley urodził się 12 marca 1991 roku w Kingston na Jamajce. Zadebiutował w 2010 roku filmem „My Girl”, gdzie współpracował ze swoim kuzynem Danielem Bambaata Marleyem. W 2012 roku wydał utwór „Bad So”, który znalazł się na jego EP-ce zatytułowanej „Comfortable” w 2014 roku. Jego debiutancki album zatytułowany „Eternal” ukazał się w 2021 roku.

W rozmowie z Toczący się kamieńMarley mówił o dorastaniu w rodzinie muzyków, mówiąc: „To była taka magiczna rzecz, widzieć, jak ci ludzie wracają do domu i jak przebiega cały proces pracy. Wracałem do domu i próbowałem odrobić pracę domową, ale w końcu dostawałem rozproszony i zaglądający do studia.” Zawsze chciałeś biec i wybiegać, żeby zobaczyć, co się dzieje.”

Mimo że jego dziadek był legendą muzyki, Joe Marsa był zdeterminowany, by utorować sobie własną drogę w branży.

„Należę do nowej generacji Marleyów, ale jednocześnie wciąż eksperymentuję” – dodał. „Mój plan to zrobić coś nowego z moimi korzeniami”.

READ  W oryginalnym scenariuszu „Black Panther 2” Chadwick Bozeman T'Challah opłakuje „stracony czas” po flashowaniu