12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dane Palworld ujawniają Pal, który wygląda jak Mewtwo, gdy saga podróbek Pokemonów trwa

Dane Palworld ujawniają Pal, który wygląda jak Mewtwo, gdy saga podróbek Pokemonów trwa

Brada Nortona

Witryna Palworld najwyraźniej ujawniła Pala, który jest uderzająco podobny do Mewtwo z serii Pokemon, co ponownie rozpaliło dyskusję, gdy rozeszły się oskarżenia o naśladownictwo.

Na długo zanim Palworld stał się fenomenem kulturowym, jakim jest obecnie w 2024 r., był oznaczony jako „Pokémon z bronią”. Chociaż wersja Early Access, którą mamy dzisiaj, w swojej strukturze bardziej przypomina gry survivalowe, takie jak Ark, samo Pals zostało poddane szczegółowej analizie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

W związku z dziesiątkami projektów przypominających te z serii Pokémon, kontrowersje stały się tak duże, że sama firma Pokémon Company pojawiła się zaledwie kilka dni temu.

Teraz, gdy bijący rekordy bestseller ma nadzieję utrzymać dynamikę, wiele osób nie może się doczekać tego, co nadejdzie. Według rzekomego datamina w następnej turze mogą pojawić się niesamowicie podobni przyjaciele.

YouTuber Pokemonów Loteryjka Jako jeden z pierwszych udostępnił projekt Palworld zaczerpnięty z kodu gry. Eurogamer mógł zabrać głos Z oryginalnym przeciekaczem Brianem Cozzensem, który przypadkiem znalazł ten projekt Składanie modeli 3D Znaleziono w trakcie gry.

Artykuł kontynuowany po reklamie

W tym przypadku przyjaciel Mrocznego Mutanta staje pod znakiem zapytania, gdy Datameni odkrywają istotę, która jest uderzająco podobna do Mewtwo. Od spiczastych uszu po trzy palce u rąk i nóg, projekt Pal jest niewątpliwie inspirowany popularnym Pokemonem.

Podpisanie ww dexerto Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Po tym, jak w mediach społecznościowych zawrzało z powodu wspomnianego podobieństwa, Lewtwo udostępnił zdjęcie, mówiąc: „Nie możesz być poważnym człowiekiem”. Trzy miliony wyświetleń później trwające kontrowersje stały się kolejnym gorącym tematem dyskusji.

„Ten człowiek jest szalony [because] Pokemon nie stworzył tak dobrej gry od czasów Black & White 2 i „konkurencja jest dobra”, „wygląda dużo lepiej niż Mewtwo” i „to jest po prostu rażąco plagiat”, przy całej gamie opinii w odpowiedziach.

Choć twórcy Palworld wyraźnie odpowiedzieli na oskarżenia o naśladownictwo Pokemonów, miliony graczy wciąż debatują. Teraz, gdy gra znajduje się na radarze The Pokemon Company, podjęcie działań prawnych może być tylko kwestią czasu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Na razie jednak gra nadal rozwija się dzięki szybkiej sprzedaży i ogromnej oglądalności na platformach streamingowych. W tej chwili nikt nie wie, czy ten Pal w stylu Mewtwo trafi do pełnej wersji gry i pomoże utrzymać dynamikę.