18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dakota Johnson wygląda olśniewająco w dżinsach, spotykając się z Ethanem Hawke, jego córką Mayą i Laurą Linney podczas Festiwalu Filmowego Telluride w Kolorado

Dakota Johnson wygląda olśniewająco w dżinsach, spotykając się z Ethanem Hawke, jego córką Mayą i Laurą Linney podczas Festiwalu Filmowego Telluride w Kolorado

50. coroczny Festiwal Filmowy w Telluride rozpoczął się w czwartek w Telluride w Kolorado i potrwa do poniedziałku 1 września.

Wśród wielkich gwiazd ceremonii: Dakotę Johnsonktórej pozwolono uczestniczyć w promocji swojego nowego filmu Daddio wraz z Seanem Pennem, dzięki tymczasowej umowie z SAG-AFTRA.

W sobotę widziano Johnsona spędzającego czas z częścią obsady i ekipy nowego filmu Wildcat, którego współautorem i reżyserem jest aktor Ethan Hawke.

Johnson, ubrany w stylową dżinsową kurtkę, siedział na trawie z Hawke’em, jego córką Mayą Hawke i gwiazdą Ozark Laurą Linney.

Aktorka „50 twarzy Greya”, lat 33, założyła odzież wierzchnią na luźną różową koszulę zapinaną na guziki, którą zawiązała u dołu, aby podkreślić talię.

BŁYSZCZĄCE: 33-letnia Johnson zachowała w sobotę swobodny wygląd, uczestnicząc w drugim dniu 50. Festiwalu Filmowego w Telluride
Gwiazdorsko: Johnsona widziano, jak spędzał czas z niektórymi członkami obsady i ekipą nowego filmu Wildcat, którego współautorem i reżyserem jest aktor Ethan Hawke

Stylizację uzupełniła granatowymi spodniami i czarnymi balerinkami z siateczki.

Jej długie, brązowe włosy były ułożone w prostą fryzurę: do połowy upięta, do połowy rozpuszczona i nosiła designerskie okulary przeciwsłoneczne.

Aby dodać dodatkowego blasku, Johnson założyła parę błyszczących złotych kolczyków i błyszczącą różową wargę.

Wylegując się na trawie, Johnson rozmawiała z Mayą, która pokazała swoje dziwaczne wyczucie mody w za dużym T-shircie w paski i luźnych dżinsach.

Maya (25 l.), którą Ethan dzieli z byłą żoną i inną aktorką Umą Thurman, gra główną rolę Flannery O’Connor w Wildcat, filmie biograficznym o amerykańskiej pisarce i jej zmaganiach z wydaniem swojej pierwszej książki.

Tymczasem Lenny (59 l.) uśmiechał się, mając na sobie ciemnoniebieskie dżinsy i koszulę w zielono-czarne paski pod czarnym puchowym płaszczem.

Zgodnie ze swoim wyluzowanym nastrojem gwiazda Savages założyła także czapkę baseballową Telluride Film Festival na swoje długie blond loki.

Ethan również wyglądał na zabawnego, mając na sobie dżinsowy strój.

Przez lata gwiazda Reality Bites starała się zaprezentować swoje umiejętności za kamerą, zarówno jako reżyser, jak i scenarzysta.

W przeszłości wyreżyserował filmy fabularne Chelsea Walls (2001), Najgorętszy kraj (2006) i Blaze (2018), a także dokument Seymour: wprowadzenie (2014).

READ  Król Karol lubi żarty na kartach wsparcia

Jest także autorem scenariuszy do filmów Przed zachodem słońca (2004), Najgorętsza sprawa (2006), Przed północą (2013) i Blaze (2018).

Hawke jest współautorem scenariusza do Wildcat wraz z Shelby Gaines, znaną również z twórczości muzycznej i kompozytorskiej.

Aktorka „50 twarzy Greya” miała na sobie stylową dżinsową kurtkę i luźną różową koszulę zapinaną na guziki, którą zawiązała u dołu, aby podkreślić talię.
Johnson siedział na trawie z Hawke’em, jego córką Mayą Hawke i gwiazdą Ozark Laurą Linney
Fabuła: W filmie biograficznym Wildcat Maya Hawke gra amerykańską pisarkę Flannery O’Connor, która stara się opublikować swoją pierwszą powieść.
Robienie rund: Ethan Hawke wystąpił w dżinsowym stroju

Sytuacja promocyjna: Johnson wzięła udział w corocznym festiwalu promującym swój nowy dramat Daddio
Trudne czasy: według Deadline kierownictwo SAG-AFTRA głośno zapraszało talenty do promowania filmów niezależnych na festiwalach, jeśli ich projekty uzyskają wstępne kontrakty; Dakota Johnson na zdjęciu z gwiazdami Wildcat, Mayą Hawke i Laurą Linney

Oprócz Mayi Hawke i Laury Linney w obsadzie Wildcat znajdują się Philip Ettinger, Rafael Casale, Cooper Hoffman, Steve Zahn, Vincent D’Onofrio, Alessandro Nivola i Willa Fitzgerald.

Po światowej premierze na TFF film Hawke zostanie ponownie pokazany 11 września na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat tego, kiedy zostanie ona szeroko rozpowszechniona.

Kierownictwo SAG-AFTRA głośno zapraszało talenty do promowania filmów niezależnych na festiwalach, jeśli ich projekty uzyskają wstępne zgody. według Czas dostawy.